Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Planeta Marvel
Autor Wiadomość
jacek 

Wysłany: 2020-08-21, 05:27   

W dniu dzisiejszym od tego serwisu "Rose (Vombelka)" z analizą zatytułowanego "Tajne Imperium" dziesiątego tomu "Deadpoola" - prawda, że fajnie? :-D :

Cytat:
Za stronę graficzną komiksu odpowiadają Matteo Lolli oraz Mike Hawthorne, a za kolorystykę David Lopez. Kreska jest bardzo wyraźna i dosyć szczegółowa, dzięki czemu mimika bohaterów czy sceny akcji prezentują się korzystnie i nie trzeba się nadto wysilać, by ujrzeć szczegóły w poszczególnych kadrach. To samo tyczy się kolorów, które są raczej monochromatyczne i oscylują w barwach szarości czy brązów, a elementem wyróżniającym się jest czerwień reprezentująca Deadpoola. Podoba mi się taki zabieg, w szczególności w licznych retrospekcjach, gdzie łatwo można odróżnić teraźniejszość od przeszłości.

Cytat:
Jakie są plusy i minusy Deadpoola: Tajne Imperium? Jako plus uznaję oczywiście kreację głównego bohatera, sceny walk oraz nieprzewidywalność, co skutkuje ciekawym i zabawnym rozwojem wydarzeń. Z drugiej strony fabuła miejscami wydaje się rozklekotana i jakaś taka chaotyczna, przez co nie jestem do końca zadowolona z rozwoju akcji. To wciskane flashbacki, to nagła zmiana miejsca akcji czy kompletnie inny wątek utrudniają lekturę i mieszają w głowie.

:)

"Deadpool" #10: "Tajne Imperium"

jacek 

Wysłany: 2020-08-21, 19:10   

Jeszcze wieczorem coś wpadło - uśmiechamy się do Nich :-D :

1. "Swordsman of the Empyre" - "Lords of Empyre: Swordsman" #1 (2020) - pisze "WKP":

Cytat:
Może gdyby było tu mniej gadania, które i tak nic nie wnosi, jeszcze zabawa byłaby niezła, jak niezłe są filmy oparte jedynie na efektach, jednak nic z tego.

Cytat:
Za to rysunki są dobre. Połączenie klasyki i nowoczesności, duża doza realizmu, dbałość o detale... Niezły kolor to smaczna wisienka na torcie, ale problem z tym daniem jest taki, że ładnie wygląda ono z zewnątrz, w środku zaś jest zakalcem.

:mrgreen:

"Lords of Empyre: Swordsman" #1 (2020)

2. "Powrót do przyszłości" - "Maestro" #1 (2020) - również "WKP":

Cytat:
Nie jest to odkrywczy zeszyt, ale David z sentymentem wraca do postaci i fabuły, która jest już kultowym dziełem (w wydanej w Polsce serii Spider-Man 2099 mieliśmy do niej nawiązania) i dostarcza nam dobrej zabawy. Dynamicznej, nastrojowej, pełnej smaczków i wszelkiej maści drobiazgów do wyłapania dla fanów. A co ważne świetnie narysowanej. Co prawda graficznie nadal wolę oryginał, z prac Keowna chętniej polecam Hulk: Koniec, ale nadal ilustracje to kawał dobrej roboty.

"Maestro" #1 (2020)

jacek 

Wysłany: 2020-08-25, 19:00   

A w dniu dzisiejszym takie oto materiały - uśmiechamy się do Nich :-D :

1. "Marvel: Rękawica Nieskończoności (Karcianka)" - prezentuje i omawia "SQ":

Cytat:
Po kilku rozgrywkach w rodzinnym gronie mogę powiedzieć, że Marvel: Rękawica Nieskończoności to naprawdę świetna zabawa, zaś jej zasady są jeszcze prostsze niż przysłowiowa konstrukcja cepa. W rozgrywce uczestniczyć może od 2 do 6 osób, a jedna z nich wcieli się w samego Thanosa - jednego z najbardziej ikonicznych przeciwników ekipy Avengers. Reszta graczy wcieli się z kolei w Mścicieli właśnie. Ich zadaniem będzie współpraca mająca na celu powstrzymanie Szalonego Tytana.

Cytat:
Myślę też, że nawet jeśli ktoś w tym uniwersum specjalnie nie siedzi, szybko, dzięki tej grze, się w nim odnajdzie. Możecie zatem traktować ją jako sposób na wciągniecie w świat superherosów osób, które nie miały z nim jeszcze styczności. Tak czy siak - ogrom zabawy gwarantowany!

:-D

"Marvel: Rękawica Nieskończoności (Karcianka)"

2. "Astonishing X-Men" #2: "Człowiek Zwany X" - uwagami dzieli się "Lynn":

Cytat:
Fabuła autorstwa Charlesa Soule’a jest wartka i nieprzewidywalna. Soule bardzo dobrze poprowadził akcję, która wydaje się nie dawać chwili wytchnienia czytelnikowi. Moim skromnym zdaniem tego ostatnimi czasy brakowało w seriach z mutantami.

Cytat:
Co do warstwy graficznej - niekoniecznie jestem fanką zmieniających się artystów z każdym kolejnym zeszytem, ale w tym wypadku wszystko połączyło się w ciekawą całość. Tomik rozpoczyna się delikatną, pastelową rzeczywistością Phila Noto, który przechodzi w bardzo ostry, psychodeliczny świat Matteo Buffagni i dosłownie tętni życiem, by zakończyć to wszystko pełną detali kreską spod ręki Gerardo Sandovala.

"Astonishing X-Men" #2: "Człowiek Zwany X"
Pierwszy artykuł
Ostatnio zmieniony przez jacek 2020-08-27, 18:47, w całości zmieniany 2 razy  

jacek 

Wysłany: 2020-08-26, 10:04   

"Ghost Rider" #1-7 (2019/2020) - wnioski po lekturze przedstawia "Rose (Vombelka)" - bardzo się cieszymy :-D :

Cytat:
W całym tym cyklu podoba mi się skupienie na Dannym, który zmaga się nie tylko z trzymaniem Ducha Zemsty w ryzach, lecz także z problemem alkoholowym i nawiedzającą go traumą jaką jest śmierć matki. Ghost Rider zabrał mu wszystko co kochał, a on sam, nawet wolny od demona, musi ryzykować przemianą w kolejnego, co boli go tym bardziej. Danny nie ma kontroli nad sobą i to go chyba najbardziej boli. Rezygnując z jednego, musi stać się kolejnym. Podoba mi się jego kreacja w trakcie trwania opowiadania i szkoda, że nie dowiem się jak skończy się jego historia.

Cytat:
Zarówno sceny walk, jak i mimika twarzy bohaterów wyglądają świetnie i wszystko widać dokładnie. Wyjątek stanowią postaci ukazane w tle, które mają niekształtną twarz czy nawet jej brak, ale na to jestem w stanie przymknąć oko. Barwy są równie ładne, a przedstawienie obu Ghost Riderów czy gościnnie występujących Wolverine’a, Punishera czy Doktora Strange’a prze-epickie.

"Ghost Rider" #1-7 (2019/2020) - wnioski po lekturze przedstawia "Rose (Vombelka)"

jacek 

Wysłany: 2020-08-29, 15:27   

Co tam nowego w tą sobotę od Nich? Ano takie oto dwa teksty, które napisał "WKP" - brawo! :-D :

1. "Jeszcze jeden dzień z Daredevilem" - "Daredevil Annual" #1 (2020):

Cytat:
Nie chcę Wam zdradzać zbyt wiele, bo fabuła to część większej całości. Wszystko sprowadza się do tego, że życie Matta Murdocka znów jest w totalnej ruinie, a na scenę powraca jego brat bliźniak, Mike. Czy jednak naszemu bohaterowi uda się podźwignąć i stanąć do walki, jak to sugeruje okładka?

Cytat:
Tytuł też odnosi się do kultowej, ale przereklamowanej opowieści o Pająku, która może i wiele zmieniła, ale sama w sobie cudem nie była.

Cytat:
Zdarsky zręcznie to wszystko miksuje i gra na naszych sentymentach i uczuciach. Tylko tyle, i aż tyle, ale dzięki temu czyta się to naprawdę dobrze. Stare spotyka się tu z nowym, a na plus należy też zaliczyć fakt, że scenarzysta unika szczególnie łatwych rozwiązań. Wszystko to, łącznie z dobrą szatą graficzną, daje nam wart poznania komiks.

;)

"Daredevil Annual" #1 (2020)

2. "Klasyczna antyteza" - "Fantastic Four: Antithesis" #1(2020):

Cytat:
Fabuła, która wyszła spod ręki Marka Waida, człowieka potrafiącego zarówno zaserwować nam kiczowate historyjki, jak i rewelacyjne komiksy, nie jest szczególnie odkrywcza. Właściwie to schemat, jakiego chyba w komiksach powinno się już unikać, a nie w niego brnąć. Wycisnął z niego co prawda małe co nieco, ale nie jest tego wiele.

Cytat:
Gwiazdą zeszytu jest jednak Admas, którego wszyscy pamiętają z kultowych komiksów DC. Jego kreska niewiele się zmieniła. To dobra, realistyczna robota typowa dla komiksów z lat 70. i 80., niestety zepsuta przez współczesny kolor.

:mrgreen:

"Fantastic Four: Antithesis" #1(2020)

jacek 

Wysłany: 2020-08-31, 19:47   

Przed momentem otrzymana wypowiedź o filmie "The New Mutants" (2020). Wrażeniami z seansu dzieli się "Dee Dee" - prawda, że fajnie? :-D :

Cytat:
Akcja The New Mutants dzieje się w tajemniczej, odciętej od świata placówce, w której dr Cecilia Reyes (Alice Braga) ma pod opieką piątkę młodych mutantów: Dani Moonstar/Mirage (Blu Hunt), Rahne Sinclair/Wolfsbane (Maisie Williams), Illyanę Rasputin/Magik (Anya Taylor-Joy), Sama Guthrie/Cannonballa (Charlie Heaton) i Roberto da Costę/Sunspota (Henry Zaga). Pobyt nastolatków w szpitalu ma pomóc im odkryć i nauczyć się kontrolować ich moce, które, zdaniem Reyes, stanowią niebezpieczeństwo zarówno dla otoczenia, jak i dla nich samych. Z czasem jednak w budynku zaczynają się dziać niepokojące rzeczy, które przypominają bohaterom o ich traumach.

Cytat:
Jeśli już o bohaterach mowa, ich kreacje to zdecydowanie najjaśniejszy punkt tej produkcji. Oglądając rodzące się między nimi relacje, możemy zauważyć, że reżyser ma doświadczenie w pracy z młodymi aktorami i potrafi tworzyć filmy o nastolatkach i kierowane do nastolatków.

Cytat:
Moje pozytywne odczucia potęguje fakt, że od dawna czekałam na film o mutantach, który będzie miał w sobie coś z moich ulubionych serii komiksowych, a należą do nich głównie opowieści o niedoświadczonych dzieciakach, które są jeszcze w szkole, poznają swoje moce i rówieśników i dopiero uczą się, jak być bohaterami.

Cytat:
Jako że jest to produkcja o bohaterach z mocami, warto wspomnieć także o efektach specjalnych, co do których jakości miałam spore obawy, które jednak ostatecznie okazały się nieuzasadnione.

Cytat:
Istotne jest także to, że film ten był promowany jako horror. Czy jednak naprawdę jest on horrorem? Tak, jednak jak już wcześniej wspomniałam, jest to przede wszystkim film młodzieżowy. Starzy horrorowi wyjadacze oczekujący wylewającej się z każdego kąta grozy i jumpscare’ów mogą być więc zawiedzeni. Mi te sceny grozy również nie będą spędzać snu z powiek, jednak jestem przekonana, że młodsza ja mogłaby się ich przestraszyć.

"The New Mutants" (2020)

jacek 

Wysłany: 2020-09-02, 19:49   

"Kosmiczna Wojna Domowa" - na dobranoc w dniu dzisiejszym "WKP" z artykułem o "Wojnie Królów" ("War of Kings") - czyli pozdrawiamy ten serwis z uśmiechem :-D :

Cytat:
Wojna Królów to - skrótowo rzecz ujmując - po prosty kosmiczne superhero. Gwiezdne Wojny w klimatach marvelowskiego uniwersum, gdzie w kosmiczny konflikt, po raz kolejny w swojej karierze, mieszają się mutanci itp.

Cytat:
Fabuła jest tu poprowadzona szybko - chociaż bynajmniej nie brakuje w niej sporej ilości tekstu - akcja jest dynamiczna, a całość odpowiednio spektakularna.

Cytat:
Wojna Królów ma za zadanie dostarczyć nieźle narysowanej, niezobowiązującej i widowiskowej rozrywki i dokładnie to robi.

“Wojna Królów” (“War of Kings”)
Wcześniejsze omówienie autorstwa "Anforiusa"

jacek 

Wysłany: 2020-09-04, 06:30   

Komiksowy piątek rozpoczynamy od nadesłanego przez ten serwis materiału o cyklu "Hellions" #1-3 (2020). Opowiada "Rose (Vombelka)" - dziękujemy :-D :

Cytat:
Podoba mi się powolne przedstawienie każdego odmieńca i do tego dosyć niepełne, co przykuwa uwagę i sprawia, że czytelnik chce bliżej poznać tę złożoną i nieposkładaną do kupy grupę.

Cytat:
Szkoda tylko, że tak blado wypadł bohater, którego portret psychologiczny najbardziej mnie zaintrygował, mianowicie Empath.

Cytat:
Przykro mi, że tak mało przyszło mi go poznać. Ogólnie to czekam na większy wgląd w pozostałe postacie, bo jest to banda przedziwnych jednostek, których historia może być bardziej złożona i tragiczniejsza niż się początkowo wydaje.

Cytat:
Nie ukrywam, że wizualnie komiks wygląda cudownie. Kreska jest gruba, wyrazista i mega precyzyjna, jeśli chodzi o mimikę twarzy czy sceny akcji. Całość wzbogacona jest o śliczne barwy, które prezentują się znakomicie i idealnie wkomponowują się w całość.

"Hellions" #1-3 (2020)

jacek 

Wysłany: 2020-09-05, 12:52   

"Wdowa raz jeszcze". W dniu dzisiejszym od "Planety Marvel" napisana przez "WKP" recenzja otwarcia "Black Widow" (2020) - cieszymy się :-D :

Cytat:
Wybitnych i ambitnych rzeczy nie ma co tu szukać, ale to po prostu kawał dobrej rozrywki, którą czyta się lekko, szybko i bez chwili znudzenia. Klimatycznej, bardziej poważnej niż np. filmy o Bondzie, ale jednocześnie lżejszej niż te traktujące o losach Jasona Bourne’a.

Cytat:
Wszystko to wieńczy dobra szata graficzna. Rysunki Eleny Casagrande są proste i uzupełnione o równie prosty, stonowany i ograniczony do niewielkiej palety barw kolor i dlatego wypadają tak znakomicie.

"Black Widow" #1 (2020)

jacek 

Wysłany: 2020-09-06, 03:58   

Na początek w tą ciemną i wilgotną niedzielę analiza "Marvel Zombies: Resurrection" #1 (2020). Pisze "Lynn" - podziękowania :-D :

Cytat:
Po raz kolejny przenosimy się w świat trupo-bohaterów, którzy napadli na kolejne uniwersum, siejąc zniszczenie, zamęt i chaos.

Cytat:
Atmosfera wiecznego zaszczucia, brak przynależności do jednego miejsca i grupy ludzi, niebezpieczeństwo czyhające na każdym kroku, brak zaufania do kogokolwiek.

Cytat:
Nie ukrywam, że takie wprowadzenie do akcji przez Philipa Kennedy Johnsona nie porwało mnie. Raczej okropnie znudziło.

Cytat:
Lekka kreska i sporo elementów “gore” ratują tę pozycję, nadając jej odpowiednio mroczny klimat. Wprowadzono tu także kontrastowe barwy, aczkolwiek tylko i wyłącznie w miejscach, gdzie akcja przyspiesza.

;)

"Marvel Zombies: Resurrection" #1 (2020)

jacek 

Wysłany: 2020-09-12, 13:49   

Po kilku dniach przerwy takie trzy nowe analizy - dziękujemy :-D :

1. "Przyszłość kosmosu Marvela" - "WKP" recenzuje "Empyre: Aftermath Avengers" #1 (2020):

Cytat:
Kolejna tragedia, kolejna walka i kolejne rozczarowanie. Tak bohaterów, których sojusze się rozpadły, jak i czytelników, którzy widzieli to już dziesiątki razy i chcieliby w końcu czegoś nowego.

Cytat:
Ale jest też nadzieja. Pojawia się coś nowego i może być intrygująco, choć jednocześnie znów trąci to kiczem. Niemniej i tak zeszyt ten czyta się nieźle, ma kilka świetnych momentów, a szata graficzna jest naprawdę udana.

;)

"Empyre: Aftermath Avengers"#1 (2020)

2. "Kolejna rewolucja w Marvelu" - "Empyre: Fallout Fantastic Four" #1 (2020) - omawia również "WKP":

Cytat:
Fabuła tego komiksu jest właściwie prosta jak drut.

Cytat:
... ale kiedy opadają emocje pojawia się też irytacja. O ile temat broni jest poprowadzony ciekawie i daje interesujące perspektywy na przyszłość (uwagi drobny spoiler: jest szansa powrotu do czasów, kiedy wszechświaty dopiero się rodziły i może dowiemy się kilku rzeczy o ówczesnych postaciach, choćby tych widocznych w Anihilacji), o tyle kwestia powrotu zza grobu pewnej postaci drażni. Wiem, że w Marvelu tylko Gwen i wujek Ben pozostaną martwi, a reszta będzie konać i wracać, ale w tym wypadku można było sobie darować zmartwychwstanie.

Cytat:
Tak czy inaczej jednak Empyre: Fallout Fantastic Four to dobre podsumowanie eventu i dobry komiks.

"Empyre: Fallout Fantastic Four" #1 (2020)

3. “Marvel’s Avengers” (PC/Steam) - a teraz "SQ":

Cytat:
Fabuła Marvel’s Avengers jest bardzo filmowa (w dobrym tego słowa znaczeniu) i dostosowana do dzisiejszych standardów. Jest dużo, szybko i mocno.

Cytat:
Rozgrywka jest bardzo prosta. Z racji iż jest to w większej części tak zwany Beat’em up, czyli po naszemu nawalanka - głównym celem graczy przez większość czasu będzie przedostanie się z punktu A do punktu B, pozbywając się po drodze setek najróżniejszych przeciwników. Raz słabszych, raz silniejszych, a także bossów. Każdy nasz oponent posiada w sobie coś ciekawego, w tym swoje mocne, jak i słabe strony.

Cytat:
Jeśli liczycie na otwarty świat w Avengersach to nie, tego tu nie uświadczymy. Ten nie jest tu jednak w ogóle potrzebny. Poziomy są wystarczająco zróżnicowane, a przede wszystkim duże. Mamy tu tundrę, lasy, kaniony, pustynię, tereny miejskie, różniaste magazyny, laboratoria i podziemia. Po co komu w takim tytule coś więcej w kwestii lokacji i ich wielkości?

Cytat:
Graficznie MA prezentuje się naprawdę nieźle.

Cytat:
Przede wszystkim na pochwałę zasługują świetne projekty postaci, które NIE SĄ FILMOWE, bo nie miały takie być od początku. Bazowano tu bardziej na komiksach, aniżeli na produkcjach Marvel Studios. Ani razu nie było sytuacji, żebym powiedział sobie, że ktoś wygląda tu źle czy nieodpowiednio.

Cytat:
Marvel’s Avengers to gra, która okazała się być dla mnie strasznie przyjemnym doświadczeniem, bo dostałem swoje ukochane postaci w najlepszym, dopracowanym wydaniu. Każdy członek Mścicieli jest inny, oferuje inne doświadczenia, a sama gra celuje właśnie w to, czym Avengersi stali od zawsze - we współpracę.

“Marvel’s Avengers” (PC/Steam)

jacek 

Wysłany: 2020-09-16, 05:28   

"Lynn" omawia "Web of Venom: Wraith" #1 (2020). Uśmiechamy się do Niej i do "Planety Marvel" :-D :

Cytat:
Fabuła autorstwa Donny’ego Catesa jest kontynuacją przygód Wraitha po jego epizodzie ze Strażnikami Galaktyki. Bardzo podoba mi się to, że w ciekawy sposób ukazano tu determinacji protagonisty w dążeniu do celu. Jakiego? Głównie chodzi o poszukiwanie swojej tożsamości oraz radzenie sobie z wewnętrznym konfliktem, a to wszystko przez spotkanie twarzą w twarz z samym bogiem symbiontów. Ta dwójka jest koniec końców i na swój dziwny sposób ze sobą połączona.

Cytat:
Oprawa graficzna, za którą odpowiada Guiu Vilanova, jest utrzymana w ciemnych, mrocznych tonach.

Cytat:
Mrok również odpowiednio uwypukla sylwetkę, a także bladą jak ściana karnację głównego bohatera.

Cytat:
W czasie opowieści podróżujemy przez różne miejsca, które sprawiają, że oderwanie wzroku od zeszytu jest dość trudne i nie nudzi czytelnika. Lokacji jest dużo i nie sposób przyzwyczaić się tylko do jednej z nich.

"Web of Venom: Wraith" #1 (2020)

jacek 

Wysłany: 2020-09-18, 20:17   

"Grzechy Osborn" - na zakończenie dzisiejszej doby kolejny nadesłany przez ten serwis artykuł. Dzisiaj jest to omówienie otwarcia "Amazing Spider-Man: The Sins Of Norman Osborn". Pisze "WKP". Dziękujemy :-D :

Cytat:
Amazing Spider-Man: The Sins Of Norman Osborn to pełna akcji fabuła, która wraca do dwóch ostatnich dekad minionego stulecia, ich dynamicznych, pełnych walk historii i mroku, która spodoba się szczególnie tym wychowanym na tm-semicowych zeszytówkach. Jednocześnie to po prostu jeszcze jeden dobry Pająk, który czyta się szybko i przyjemnie, ogląda też całkiem nieźle (choć rysunki mogłyby być lepsze niestety) i dobrze przy tym bawi.

"Amazing Spider-Man: The Sins Of Norman Osborn"

jacek 

Wysłany: 2020-09-19, 13:51   

Następne dwie nowości z tego serwisu - bardzo się cieszymy :-D :

1. "X-Menki Hickmana" o "Giant-Size X-Men: Storm" #1 (2020) pisze "WKP":

Cytat:
Marvel ma coś, czego w DC niemalże próżno jest szukać - kobiece bohaterki skrojone w sposób lekki, zabawny i łączący w sobie prawdziwą kobiecość z niewinną nutą.

Cytat:
Ale jest tu jednocześnie także akcja, dobry klimat, udana fabuła... Najważniejsze jednak okazują się same bohaterki i oprawa graficzna, która jest jasna, zwiewna i kolorowa. Czyli taka, jaka powinna być - doskonale pasująca do płci pięknej i świetnie uzupełniająca treść.

"Giant-Size X-Men: Storm" #1 (2020)

2. "Człowiek z żelaza powraca" - "Iron Man" #1 (2020) - również "WKP":

Cytat:
Niniejszy zeszyt to kawał dobrego, sentymentalnego komiksu, który przedstawia nowy start losów Iron Mana. Start, który ma szansę spodobać się nowym odbiorcom, a starych autentycznie kupi. Akcja jest niezła, klimat tak samo, postać ukazana została dobrze, choć jeszcze nie wykorzystano potencjału tematu, a wszystko to doczekało się iście rewelacyjnych, fotorealistycznych ilustracji, które tylko podnoszą jakość.

"Iron Man" #1 (2020)

jacek 

Wysłany: 2020-09-22, 16:11   

"Staruszek Miniony" - wtorek przyniósł nam od Nich tekst o noszącym tytuł "Życia minione" szóstym tomie "Staruszka Logana". Pisze "WKP" - dziękujemy :-D :

Cytat:
Superbohater przeżywający jeszcze raz najważniejsze chwile swojego życia? To zna każdy miłośnik komiksów. Wątek ten zresztą został znakomicie i chyba niedoskonałej wykonany w znanej także w Polsce opowieści "Amazing Spider-Man: Wszystkiego najlepszego". Nie zmienia to jednak faktu, że Lemire zbudował na tym bardzo udaną historię.

Cytat:
Fabuła, jak zawsze jest dobrze pomyślana, konkretnie rozpisana, ma do tego odpowiednie tempo, a Lemire stara się zbudować należyty klimat. Na nudę nie ma tu miejsca, , a postacie zostały naprawdę dobrze nakreślone.

Cytat:
Jeśli chodzi o grafiki, Filipe Andrade to rysownik, którego może nie uwielbiam, a na początku mnie nie kupował, jednak teraz w końcu się do niego przekonałem. Słabiej wypada Eric Nguyen, ale jako ogół "Życia Minione" to po prostu dobry komiks dla miłośników Wolverine’a i X-Men.

"Staruszek Logan" #6: "Życia minione"
Szczegółowe informacje, opis i przykładowe plansze

Odpowiedz do tematu