Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowy czy płatny?
Autor Wiadomość
burli 

Wysłany: 2009-01-05, 23:41   

mnie również wszystko jedno bo się po prostu nie znam. Tak czy siak trzeba wpłacać kaskę a numeru konta jak nie ma tak nie ma :zlo

Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2009-01-06, 15:27   

Cytat:
ja tam się nie znam ale tak mi się nasunęło,że może zapytać też o zdanie Nieznanego bo on od chyba kilku już lat jest Adminem na forum KGB. Jego opinia może się również przydać.
Moim zdaniem kei.pl to bardzo dobra myśl. Osobiście nigdy nie prowadziłem forum na ich serwerach, ale znam takie fora i wiem, że zarówno sam serwer jak i współpraca z administracją serwera działa dobrze.

A co do zbiórki, to najlepiej zróbcie tak, jak u nas - jedna osoba z administracji zbiera kasę i daje info o koncie na PW każdemu, kto może coś wpłacić. Kwoty wpłat lepiej nie ustalać z góry, bo możliwości finansowe forumków bywają różnorakie a przecież miłe są również wpłaty po kilka złotych. :)
Caroline*

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2009-01-08, 07:57   

Opłaciłem dziś nasz pobyt tutaj na najbliższy rok. Wyniosło to nas 184 zł 22 gr.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dorzucić się do składki proszę o kontakt na PW, podam Wam nr. konta.

Mam nadzieję, że przez najbliższy rok będziemy mieli spokojną egzystencje bez negatywnych niespodzianek i w tym samym, ale powiększającym się też systematycznie gronie. :)

Bruixa 

Wysłany: 2009-01-13, 23:38   

Nieznany napisał/a:
Kwoty wpłat lepiej nie ustalać z góry, bo możliwości finansowe forumków bywają różnorakie a przecież miłe są również wpłaty po kilka złotych. :)

Ja bym wolała znać wysokość wpłat, choćby pi razy oko. Zawsze mam problem, ile dać, w sytuacjach "co łaska" :-/ . Może się okazać, że zebranych pieniędzy nie wystarczy i Uczeń będzie finansował całą imprezę z własnej kieszeni. Albo odwrotnie: uzbieramy na opłatę za kilka lat z góry, bo będziemy się licytować, kto da więcej, z obawy, żeby się nie wygłupić i nie wyjść na skąpiradła. :oops:

andy 

Wysłany: 2009-01-14, 17:28   

Bruixa napisał/a:
Albo odwrotnie: uzbieramy na opłatę za kilka lat z góry, bo będziemy się licytować,

Zwykle tam gdzie uczestniczyłem w ściepie na serwer było później rozliczenie. Zwyklę parę zeta zostawało (tutaj pewnie tak tak będzie). Na co to przeznaczycie? A to już nie moja broszka. Jest tu jaka Władza niech się podzieli lub cuś zaproponuje. A jak będzie za mało to trza będzie dołożyć

Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2009-01-14, 18:15   

Bruixa napisał/a:
Ja bym wolała znać wysokość wpłat, choćby pi razy oko.
Admin Ci pewnie nie napisze, bo mu nie wypada, więc skoro już pytasz mnie, to ja to zrobię. :-P Myślę, że "co łaska", to minimum 10 zł, najchętniej 20 a z tego, co wiem, zdarzają się chojni darczyńcy wpłacający nawet 50 zł. :)

Także... 20 PLN, to Twoje "co łaska" obszyte na miarę. ;-)
Caroline*

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2009-01-14, 18:36   

Oczywiście, że będzie rozliczenie. :) Jeśli zdarzy się tak, że uzbieramy więcej, wspólnie uzgodnicie na to owe pieniądze przeznaczyć. Na pewno nic nie przepadnie. :)

Rachel
Pierwsza całuśnica.

Wysłany: 2009-01-15, 14:02   

Można np. zorganizować jakieś konkursiwo czy coś na kształt tego. Jak zresztą jest to na kgb

— Joe Black

Odpowiedz do tematu