Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Markowo
Autor Wiadomość
marekzdarek 
heh

Wysłany: 2009-09-22, 23:17   Markowo

Witam serdecznie,
Markowo na każdy temat. Najlepszym sposobem na zdobycie wiedzy jest linkowanie, dlatego proszę o wszelkie ciekawe linki i info na każdy wart uwagi temat - lektura do przeczytania, miejsce do czytania, przestrzeń do działania, dobra książka w świetnej cenie - w końcu listopad coraz bliżej. Ze swej strony mogę obiecać to samo. Pozdrawiam wszystkich w, na szczęście letni tej jesieni, wieczór!

algreholt 

Wysłany: 2009-09-22, 23:25   

Witaj i rozgość się wygodnie

Utopiste

Wysłany: 2009-09-23, 14:31   

witaj :)

andy 

Wysłany: 2009-09-23, 15:05   

marekzdarek napisał/a:
Markowo na każdy temat. Najlepszym sposobem na zdobycie wiedzy jest linkowanie,

Miaaaałłbym lekkie wątpliwości, co do poglądu, że sznurki załatwią wszystko. Co z tego, że sznurek jak się za niego nie ciągnie?
Ale witaj oczywiście, pociągaj za te sznurki i pisz co o na ich końcu znalazleś

marekzdarek 
heh

Wysłany: 2009-09-23, 17:54   Ależ proszę, proszę

andy napisał/a:
marekzdarek napisał/a:
Markowo na każdy temat. Najlepszym sposobem na zdobycie wiedzy jest linkowanie,

Miaaaałłbym lekkie wątpliwości, co do poglądu, że sznurki załatwią wszystko. Co z tego, że sznurek jak się za niego nie ciągnie?
Ale witaj oczywiście, pociągaj za te sznurki i pisz co o na ich końcu znalazleś

Garść informacji o mnie i światopoglądzie mym, czyli "jesteś tym, co czytasz" pozwolę sobie zawrzeć w kilku postach. Od razu chciałbym zaznaczyć, że czekam, po pierwsze, na Wasze opinie, po drugie, na porcję Waszych linków. Start!

Kogo czytać
Ciekawe, charakterne (ważne!), różnorodne i regularne (ważne!) informacje na temat najnowszych trendów i wydarzeń w świecie, światku i półświatku Kultury wg mnie można zdobyć w przystępny i przejrzysty w magazynie netowym www.dwutygodnik.com. Podobnie na plus www.o.pl is changing. Kto czyta, ten wie...

Jak czytać
Kulturalny dystans do mainstreamu ważną rzeczą jest, dlatego polecam na odprężenie www.daily.art.pl - nieregularny blog komiksowy, czasem boli, czasem piecze, ale dostarcza sporą, zbawienną dawkę dystansu do świata ;-)

POczytać
Do poczytania księgi znajduję na www.selkar.pl. Ujął mnie szeroki asortyment książek, nawet tych, których gdzie indziej ze świeczką szukać. Poza tym miła obsługa, szybka wysyłka, promocje - to co dla czytacza jest niezbędne!
Ostatnio zmieniony przez Ravena 2009-09-23, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  

andy 

Wysłany: 2009-09-23, 18:25   

Hmm, mogłeś to misiu w jednym poście to po raz, ale ja nie admin czy inny mod tutaj to mnie rybka. No chyba, że nie wyczaiłeś takiego guzika jak edit, ale chyba wyczaiłeś tylko to zamierzony "środek wyrazu artystycznego" - niech będzie.
Bo wiesz prześlij mi na razie opowiadanie - na początek (niekoniecznie Twojego autorstwa), taki standard cirka 3000 słów, zlozony z samych linków. Przeczytam na pewno, ale czy z przyjemnością? To się okaże?
Bo widzisz jak Ci o sznurki chodzi to jest ktoś taki co Mr. Google się nazywa. Poda Ci na pewno dużo, jak grzecznie poprosisz

marekzdarek 
heh

Wysłany: 2009-09-23, 18:39   pff

przejrzałeś linki? potrafisz już o nich coś powiedzieć?

bo chyba nie zrozumiałeś intencji - nie chodzi mi o linki z całego internetowego syfu, ale zwyczajnie sprawdzone przez konkretnego CZŁOWIEKA (nie wiem na jakiej stopie znajomości jesteś z wujkiem Google, ale jaka by nie była, nie zastąpi opinii myślącej jednostki), godne polecenia. posty były trzy, bo kwestie były całkiem różne, rozwijające 3 światy wątków. szkoda, że to zostało pominięte w rozkminach adminowych.

pozdrawiam i liczę na większy/ą hm.

andy 

Wysłany: 2009-09-23, 19:11   

To po co Ci forum, jak wiesz
marekzdarek napisał/a:
Kogo czytać
,
marekzdarek napisał/a:
Jak czytać
,
marekzdarek napisał/a:
POczytać
, bo odpowiednie sznureczki już masz?
Ja obijając sie na forach ksiązkowych od dobrych paru latek zwracałem raczej szczegolną uwagę na rececki i opinie tych co to czytali, ze szczególnym uwzględnieniem tych co poznałem na paru forumach. Lepsza moim zdaniem rekomendacja niż ta umieszczana przez zawodowych krytyków w czasopismach czy na takich portalach. Ale to moja prywatna opinia i bez urazy.
Jak to dla Ciebie takie ważnie to pozakladaj temaciki w odpowiednim dziale, jak nie możesz to poproś kogo z władzy - może się przychyli

Camelai 
forumowa Kolumbijka

Wysłany: 2009-09-24, 00:41   

Witaj marekzdarek,
forum o książkach nie służy linkowaniu, a dyskusji o książkach. Mam nadzieję, że nie ograniczysz swoich postów tylko do wklejania linków ;-)
Dla mnie Internet to nieocenione źródło informacji (nie wiedzy, bo czasem trudno o wyśledzenie źródła i ustalenia wiarygodności danych) i kontaktu z ludźmi, z którymi nie miałabym na to szansy w rzeczywistym świecie.
Książka zaś daje mi wiedzę i przyjemność lektury.
Zatem bardziej niż na linki, czekam na Twoje wrażenia z lektury.
Czego Tobie i sobie przy okazji życzę 8-)
(...)
Nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd'

Coma "Leszek Żukowski"

Wkurz_Ana 
Otomanka!

Wysłany: 2009-09-24, 20:31   

Witam! :)

Co do linków - jeżeli nie będzie to jedyna rzecz, którą tu wstawisz, ale też właśnie opinie kogo, co, jak czytać to nie mam nic przeciwko ;]

marekzdarek 
heh

Wysłany: 2009-09-24, 22:26   aTaki! ;]

Proszę bardzo - na świeżo całkiem, najnowsze wydawnictwo Znaku - książka B. Hrabala "Auteczko", szczególnie polecam miłośnikom kotów, a najbardziej miłośnikom Życia przez duże żet. Opowieść przypominająca nam o najważniejszych rzeczach, zwłaszcza tych najczęściej zapominanych. Jest to trochę inny Hrabal, niż ten do którego się przyzwyczailiśmy, mniej tu prześmiewcy, mniej ironisty, więcej wzruszeń, zresztą... sprawdźcie sami ;-)

Ladybug 

Wysłany: 2009-10-03, 19:41   

Hey!

Odpowiedz do tematu