Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Recenzja książki
Autor Wiadomość
Kasia29 

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2014-03-12, 17:47   Recenzja książki

Witam , chciała bym polecić książkę pt. ,, Ziemianie" autor:SHIRMAN STOONE wydawnictwo:Góra Karmel (podczas szukania książki w internecie, ważne jest wpisanie tytułu, autora oraz wydawnictwo, ponieważ jest to nowość na rynku i może być problem z wyszukaniem książki w internecie):)

książka jest o tematyce religijnej:) opisuje Boga od strony naukowej:)

na stronie jest też bardzo Ciekawa prezentacja;)
ps. w szczególnie polecam książkę ateistą:)

pozdrawiam:)[/b]

Utopiste

Wysłany: 2014-03-12, 19:46   

Dlaczego tego typu posty ZAWSZE pisane są niedbale i z rażącymi błędami? I nie, wcale nie wygląda to jak kryptoreklama...

Kasia29 

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2014-03-12, 19:51   

Oj Przepraszam , jestem tylko człowiekiem:) polecenie czegoś samo w sobie jest reklamą:)
włącz mózg:) lepiej robić błędy, niż mieć ograniczone myślenie:) pozdrawiam Cię:) już wiem , że jesteś człowiekiem doskonałym:)

Utopiste

Wysłany: 2014-03-12, 20:02   

Nikt nie jest doskonały (może poza samym Bogiem, o którym wspominasz, ale to zależy już od wyznania/światopoglądu). Robienie błędów jest dla mnie właśnie przejawem ograniczonego myślenia i dodatkowo braku szacunku dla odbiorcy (bo po co przejrzeć wiadomość pod kątem potencjalnych poprawek). Poza tym mój post nie był obraźliwy więc tego samego oczekiwałabym od odpowiedzi.

Kasia29 

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2014-03-12, 20:14   

no faktycznie, takie karygodne błędy:) jak dla Ciebie zrobienie błedu jest wyznacznikiem intelektu, to uważam , że jesteś bardzo płytki(a) widzisz jestem zmęczona po pracy i mam prawo zrobić błąd. po 2( jak widzisz tu jest miejsce na posty z ,,Nowościami i Zapowiedziami"
czyż nie? wiec Zapowiadam nowość:) komu Ty chcesz tu zaimponować? myślisz ,że takie szukanie i wytykanie ludzkich błędów sprawi ,że będziesz mądrzejszy? dowartościowuje Cie to? :)

Raziel 
Jukka Sarasti

Wysłany: 2014-03-12, 20:18   

Nie wiem czemu wszedłem w ten temat, bo zazwyczaj nie wchodzę w cusie zatytułowane "Recenzja ksiażki". Warto było - bot reklamowy nie jest zwykłym botem reklamowym, ponieważ potrafi - w zabawno - żenujący, ale jednak, sposób się kłócić - nawet mimo tego, że nie został personalnie zaatakowany. Proszę Cię Kasiu, abyś za szybko nie kończyła swej pisaniny - przeczuwam duże pokłady humoru.
www.lowking.pl

Kasia29 

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2014-03-12, 20:24   

Będę sobie reklamowała i polecała co mi się podoba:) dwa przemądrzałe bufony:) nic nowego :) pełno takich jak wy na świecie:) mamusia pewnie jeszcze na buty daje?:) bawią mnie tacy ludzie;) Tylko czekacie ,żeby się uczepić czegoś:) albo byle coś krytykować:) typowe,,polaczki":) szkoda mi takich ludzi:) mogę wam tylko współczuć:)

Utopiste

Wysłany: 2014-03-12, 20:46   

Może się nie znam, ale poprawne posługiwanie się językiem ojczystym w mowie i piśmie świadczy właśnie o poziomie jaki prezentuje dana osoba i jest podstawą do wysuwania wniosków na temat jej/jego poziomu.

Myślałam, że będzie szansa na w miarę normalną dyskusję, ale jak widzę nie jest to możliwe jeżeli jeden z rozmówców nieustannie rzuca inwektywami w stronę odbiorców. Jako smutny Polaczek (Polaczka? Nie wiem jaka jest żeńska forma) ubolewam nad poziomem prezentowanym przez dojrzałych i światłych członków naszego społeczeństwa. Niemniej jednak doceniam wyrażone współczucie i dziwię się, że z Razielem dostąpiliśmy tak ogromnej łaski z Pani strony.

Raziel 
Jukka Sarasti

Wysłany: 2014-03-12, 20:55   

Kasia29 napisał/a:
Jestem wrażliwym spambotem cebulaki :(

Też nam przykro :(
Ale popisz z nami jeszcze <3

Przeraża mnie trochę, że takich ludzi jak Kasia29 jest jednak całkiem sporo :roll:
www.lowking.pl

Kasia29 

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2014-03-12, 20:58   

Przykro mi kochana, ale jeśli ktoś już na starcie mnie oczernia i próbuje patrzeć na mnie z góry( a w ogóle mnie nie zna) to na myśl przychodzi pytanie( co Ty sobą reprezentujesz, jeśli przekreślasz mnie, przez kilka ,,jak dla mnie mało istotnych błędów" wynikających z przemęczenia) bo uwierz mi kochana, możemy porozmawiać na wiele tematów i przekonała byś , się o swojej niewiedzy w pewnych dziedzinach i zobaczyła byś, że chwila przeciętności jest w każdym z nas:) ps. nie rozmawiamy na żywo , wiec nie znam Twojej płci:)

Utopiste

Wysłany: 2014-03-12, 21:17   

Cytat:
Przeraża mnie trochę, że takich ludzi jak Kasia29 jest jednak całkiem sporo :roll:

I na dodatek mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ale nie ukrywam, że po męczącym dniu, miło się rozerwać, szczególnie że jeszcze trochę muszę popracować :D

W każdym razie postaram się wyjątkowo zejść z wyżyn i porozmawiać jak na cebulaka przystało. Spodziewam się, że będzie to bolesny upadek (Ikar to pestka). Oświeć mnie kochana i uświadom mi ogrom mojej ignorancji (zostawmy jedynie kwestie poprawności językowej). Chciałabym wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć patrzeć na swoje dotychczasowe postępowanie z perspektywy takiej wszechstronnej osoby jak ty.

Kasia29 

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2014-03-12, 21:22   

Niestety skarbie, ale rozmowa z Tobą nie byłaby ani interesująca ani przyjemna:) dlatego wybacz ale....:)

Utopiste

Wysłany: 2014-03-12, 21:43   

A mogło być tak wesoło...

Radament 
Mniejsze Zło

Wysłany: 2014-03-13, 00:01   

Trochę nie a propos, ale... Czym lub kim jest cebulak?
(Pierwszy raz się spotykam.)

Utopiste

Wysłany: 2014-03-13, 07:10   

Moi znajomi z okolic Śląska używali tego określenia zawsze w kontekście "wieśniaka, obwiesia" i tak tez rozumiem, ale być może istnieje jakaś bardziej oficjalna definicja :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi