Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze ulubione księgarnie
Autor Wiadomość
Radament 
Mniejsze Zło

Wysłany: 2014-07-10, 11:47   

Córka Lavransa napisał/a:
Promocja jest, cóż, kiedy te książki takie jakieś u nich byle jakie...

No nie wiem co jakiś czas mają promocję na Ucztę wyobraźni, a książki tam są wcale niezłe.

O nie, jakiś czas temu w matrasie szukałam książki, a sprzedawczyni wybitnie nie radziła sobie z wpisywaniem nazwy (teraz nie pomnę, też w tytule było chyba imię i nazwisko głównego bohatera) - nawet nie pomnę, bo nie szukałam tego dla siebie, a na prezent. To ja próbuję tutaj jej przeliterować, a ta spiorunowała mnie takim wzrokiem i burknięciem - no przecież wiem :c

klaudia123 

Wysłany: 2014-07-15, 00:46   

Moja ulubiona księgarnia to: <link usunięty>. Zawsze kupuję tam podręczniki szkolne, bo taniej nigdzie indziej nie ma. Polecam :)
Ostatnio zmieniony przez Ravena 2014-07-15, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  

nika1401 

Wysłany: 2015-02-05, 22:20   

Odświeżę nieco temat i też się wypowiem :)
W związku z tym, że mieszkam w Radomiu, podzielę się swoją ulubioną księgarnią :) Znajduje się ona na ul. Żeromskiego (niedaleko Subwaya czy jakoś tam), tam gdzie fontanny, niestety nie pamiętam jak się nazywa...chyba jakoś "Tania księgarnia" czy coś...
Szczerze powiem że uwielbiam tam chodzić, ponieważ ceny mają niższe, niż te na książce. Dla przykładu przeciętna książka Sparksa kosztuje 34,99zl a tam ok.26zl, także jak na studencką kieszeń to całkiem fajnie ;)
Księgarnia jest mała i ubogo wyglądająca, a i książki nie są z tych najnowszych, tylko jak się orientuję to z około rocznym opóźnieniem:)
Może gdzieś jeszcze w Radomiu znajdę tanią księgarnię?

Gorm1 
Gorm

Wysłany: 2015-02-06, 16:06   

Ja kupuję w Arosie zazwyczaj, mają te najtańsza przesyłkę, czasami w matrasie z odbiorem w sklepie to za free

Ribati 
Leniwiec Pospolity

Wysłany: 2015-02-07, 09:52   

ja bardzo lubię dedalusa, ale zła jestem bo nie dbają o to by na stronie bylo to co rzeczywiście można kupić w sklepie. Czlowiek ma nie zawsze czas tłuc sie do Wawy godzinę, zeby sobie pobuszowąć miedzy półkami.
A tak to wspieram lokalną księgarnie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek jej się należy bo 1. sie zamawia i ksiażka dnia następnego juz czeka. 2 pani zazwyczaj odlicza mi od każdej ksiązki jakieś 5 zl- co nie powiem, bardzo mile. 3. trzeba wspierać lokalnie bo moje miasto sie empiku doczekalo :p

magragora 

Wysłany: 2015-02-07, 11:20   

Aros, Dedalus, Bonito i Antykwariat Grochowski.. :)
No, i oczywiście ulubiona księgarenka w moim miasteczku, gdzie mam spory rabat i bez problemów mogę zamówić dowolne książki:-)

Mormolyke 
Widmo forumowe

Wysłany: 2015-02-07, 18:15   

nika1401 napisał/a:

Może gdzieś jeszcze w Radomiu znajdę tanią księgarnię?

O patrz, o patrz! Dobrze wiedzieć. :mrgreen: Zajrzę tam przy okazji!

A na Żeromskiego jest też antykwariat. (A przynajmniej był). Z takim dużym szyldem (żółtym?) "Podręczniki". Można tam znaleźć perełki nawet za złotówkę. Zajrzyj koniecznie.

nika1401 

Wysłany: 2015-02-08, 23:41   

Cytat:
A na Żeromskiego jest też antykwariat. (A przynajmniej był). Z takim dużym szyldem (żółtym?) "Podręczniki". Można tam znaleźć perełki nawet za złotówkę. Zajrzyj koniecznie.

Mormolyke, a gdzie dokładniej? I jakiego typu mniej więcej są tam książki? :)

Mormolyke 
Widmo forumowe

Wysłany: 2015-02-09, 12:22   

Przy skrzyżowaniu z 25 czerwca.
Były różności, jak tam zaglądałam. Ale to było dość dawno, choć myślę, że nic się nie zmieniło. Rzadko bywam w Radomiu teraz, bo zwyczajnie nie chce mi się robić kilometrów. :mrgreen:
Za to co mam dać na paliwo, bardziej mi się oplaca kupić coś taniego i używanego przez internet.

nika1401 

Wysłany: 2015-02-09, 21:35   

To zajrzę jak będę w pobliżu, dzięki za info :)

Ishikawa 
Crazy tortoise lady

Wysłany: 2016-08-22, 12:05   

Skrobnę coś o świetnych księgarniach w Katowicach:

Bookszpan - http://www.ksiegarniakatowice.pl/ ,
Świetny klimat, multum książek o Śląsku , Katowicach i miastach ościennych (kupiłam tam książkę którą w tym czasi ciężko było dostać: "Mitologia śląska. Przywiarki ślónskie. Leksykon i antologia śląskiej demonologii ludowej") , fajna obsługa plus księgarnia znajduje się w samym centrum miasta a z głośników lecą audiobooki. Dla książkofila pozycja obowiązkowa podczas wizyty w Kato.

Zła buka - https://www.facebook.com/zlabuka/ księgarnia zlokalizowana w samym oku miasta ;) czy przy rondzie gen. Jerzego Ziętka . Ciekawe wydawnictwa (takie, co nie spotkasz w Empiku czy Matrasie). Przy okazji w rondzie wiele się dzieję (wystawy, wernisaże).

Na koniec mam coś, co może nie jest typową księgarnią a kiermaszem. Tzn. Kiermasz Bukinistów - https://www.facebook.com/KiermaszKsiazek/ Czyli książka używana ale za przysłowiowy grosik. Stragany z ksiązkami to częsty widok na przystankach autobusowych czy na ul. Dworcowej ;)

castagna 

Wysłany: 2016-09-26, 14:00   

nałogowo kupuję w Dedalusie, a nowości tylko z nieprzeczytane.pl, ale ogółem poluję na różne promocje :D nie pamiętam kiedy ostatni raz kupiłam książkę w cenie okładkowej ;)

Narrator 

Wysłany: 2016-10-02, 16:48   

Zwykle kupuję w nieprzeczytane.pl (tak mi po prostu wygodnie), ale czasem chadzam do poznańskich księgarń - Bookarestu w Starym Browarze lub do którejś filii Arsenału (najczęściej do punktu na Starym Rynku, jako że mieszkam rzut beretem stamtąd).

Jotka89

Wysłany: 2016-11-07, 23:41   

Ze swej strony chciałabym polecić księgarnię AROS. To świetny dyskont książkowy. Oferują niezwykle atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę. Znajdziesz tam wspaniałe książki na prezent świąteczny.
Tak, tak wiemy! ^^ R.
Ostatnio zmieniony przez Ravena 2016-11-09, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  

Procella 

Wysłany: 2016-11-08, 17:35   

Cholera, tak lubiłam Arosa, a musieli wyjechać z reklamiarzem :( Teraz już nie będzie mi się chciało u nich kupować (a kupowałam regularnie i sporo).

Odpowiedz do tematu