Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Argov, Sherry: "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"
Autor Wiadomość
Ishikawa 
Crazy tortoise lady

Wysłany: 2008-12-03, 21:05   Argov, Sherry: "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"

Nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości.

Tytułowa zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku.

Mega śmieszny poradnik dla kobiet,przeczytałam i płakałam ze śmiechu...ale warto,żeby poznać swoją wartość :)

Mam ebooka, maila na priv :)
http://merlin.pl/Dlaczego...3.html#fullinfo
Ostatnio zmieniony przez Córka Lavransa 2012-01-04, 23:06, w całości zmieniany 4 razy  

elfrun 
Wojowniczka

Wysłany: 2008-12-05, 09:17   

Poradnik jest rzeczywiscie megasmieszny ale spostrzezenia autorki niezwykle trafne i wnikliwe. Teraz juz wiem dlaczego ciagle ktos sie we mnie zakochuje chociaz nie robie w tym kierunku zadnych staran a wrecz przeciwnie. ;-) Nastepnym razem zamiast byc niedostepna, tajemicza, nieodgadniona wrecz rzuce sie delikwentowi na szyje i oznajmie ze czekalam na niego przez cale zycie i jedyne czego pragne to spedzic z nim cala jego reszte. Wtedy sukces na wyploszenie adoratora gwarantowany, a ja bede miala swiety spokoj i mniej zazdrosnego meza.
Kiedy czytalam o charakterystyke typowych zrzed domowych takich jak zrzeda - maratonczyk, zrzeda - sprinter, czy snajper po prostu ryczalam ze smiechu.
Dziewczyny czytajcie i stosujcie! Czas na super babki jak autorka sugeruje w podtytule.

jagus 

Wysłany: 2008-12-05, 14:33   

elfrun napisał/a:
Nastepnym razem zamiast byc niedostepna, tajemicza, nieodgadniona wrecz rzuce sie delikwentowi na szyje i oznajmie ze czekalam na niego przez cale zycie i jedyne czego pragne to spedzic z nim cala jego reszte. Wtedy sukces na wyploszenie adoratora gwarantowany, a ja bede miala swiety spokoj i mniej zazdrosnego meza.

A to dlatego :D To ja juz wiem co źle robiłam :D Ale co zrobić, kiedy ja nie jestem tajemnicza, tylko rozgadana, zabiegana, roześmiana, zwariowana,... ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czas przeczytać to dzieło ;)

Ishikawa 
Crazy tortoise lady

Wysłany: 2008-12-05, 14:39   

Ja czytałam to trochę z przymrużeniem oka. Bo czasem wychodzi na to, że cały czas trzeba być zimną s**ą ;-)

elfrun 
Wojowniczka

Wysłany: 2008-12-05, 16:50   

Zimna s..a? Alez skad! Trzeba po prostu znac swoja wartosc i byc naturalna.
Wiecie podczas lektury wylapalam wiele niekonsekwencji. Z jednej strony autorka zacheca do "grania" niedostepnej a z drugiej pisze zeby traktowac mezczyzne jak przyjaciela. Moglaby sie na zdecydowac na jedna wersje nie sadzicie? ;-)

jagus napisał/a:
elfrun napisał/a:
Nastepnym razem zamiast byc niedostepna, tajemicza, nieodgadniona wrecz rzuce sie delikwentowi na szyje i oznajmie ze czekalam na niego przez cale zycie i jedyne czego pragne to spedzic z nim cala jego reszte. Wtedy sukces na wyploszenie adoratora gwarantowany, a ja bede miala swiety spokoj i mniej zazdrosnego meza.

A to dlatego :D To ja juz wiem co źle robiłam :D Ale co zrobić, kiedy ja nie jestem tajemnicza, tylko rozgadana, zabiegana, roześmiana, zwariowana,... ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jagusia to mozemy sobie reke podac bo ja tez jestem bardzo zywiolowa i uwielbiam sie smiac chyba ze zlapie dola. Z tym opisem: niedostepna, tajemnicza, nieodgadniona wrecz to byl tylko zart poniewaz autorka tak sugeruje. ;-)

Powiem wam cos. Dla mnie wszelkiego rodzaju cudowne poradniki ze zlotymi regulami sa nieco zabawne bo silnie wierze w to ze kazdy z nas jest bardzo indywidualny jesli chodzi o to jacy jestesmy i jak reagujemy na rzeczywistosc wiec kazda generalizacja jest nieco moim zdaniem naciagana.

Ja rowniez potraktowalam ten poradnik z przymrozeniem oka. Jednak pewne rzeczy byly trafne: chociazby to zeby byc soba, cenic siebie, miec wlasne pasje i nie zapominac o swoim wlasnym zyciu, pragniach i aspiracjach w zwiazku z druga osoba. Wazne jest zeby byc asertywnym i mowic to co sie mysli, chociaz tego juz autorka nie promuje.

jagus 

Wysłany: 2008-12-05, 19:52   

Ishikawa napisał/a:
Ja czytałam to trochę z przymrużeniem oka. Bo czasem wychodzi na to, że cały czas trzeba być zimną s**ą ;-)

Przecież ja żąrtowałam ;)
elfrun napisał/a:
Jagusia to mozemy sobie reke podac bo ja tez jestem bardzo zywiolowa i uwielbiam sie smiac chyba ze zlapie dola. Z tym opisem: niedostepna, tajemnicza, nieodgadniona wrecz to byl tylko zart poniewaz autorka tak sugeruje. ;-)

Oczywiście, że nie traktowałabym wszystkiego na serio, bo nie zamierzam się zmieniać, bo to byłoby sprzeczne z moją naturą :)

Ishikawa 
Crazy tortoise lady

Wysłany: 2008-12-05, 20:09   

yyy....ale ja pisałam ogólnie, nie odnośnie Twojej odp Jaguś :)To moje własne przemyślenie :)

jagus 

Wysłany: 2008-12-05, 20:17   

Ishikawa napisał/a:
nie odnośnie Twojej odp Jaguś :)

Ja zawsze wszystko przekręcę :D Taki już mój urok :D

M 

Wysłany: 2010-12-13, 11:18   

Książkę, o której mowa w tym wątku, postanowiłem ściągnąć w formie e-booka. Moja narzeczona posiada całkiem sporo cech, które posiadają tytułowe zołzy ;-) Postanowiłem więc zajrzeć do tej pozycji i się rozeznać dlaczego moje uczucie do narzeczonej uderzyło z taką siłą ;-) Zajrzę w wolnej chwili i może po lekturze będę w stanie powiedzieć coś więcej niż w dniu dzisiejszym.

BiałyKruk 
odkrywam horyzonty

Wysłany: 2012-03-04, 00:04   

A moje znajome twierdziły, ze głupie i nież :roll: yciowe to jest.

lisclistopadowy 
lisclistopadowy

Wysłany: 2012-04-12, 01:16   

Mnie się nie podoba ta książka. Albowiem proponuje manipulację połączona z egoistycznym zadbaniem o siebie. O ile zadbanie o siebie jako takie jak najbardziej mi się podoba, to manipulacja nie. Stanowczo nie. O wiele bardziej podobają mi się rozwiązania proponowane w Projekt szczęśliwe małżeństwo Hala i Jenny Runkel. Książka ukaże się za tydzień, ale zajawka jest więcej niż zachęcająca:
"Nie znajdziecie tu informacji, jak odnaleźć drugą połówkę i idealnie się do siebie dopasować. Dlaczego? Ponieważ to kłamstwo! Najważniejsze w tworzeniu dobrego i długotrwałego małżeństwa nie jest to, co Was łączy, ale to, co każde z Was jako niepowtarzalna jednostka do niego wnosi. W tym poradniku nie znajdziecie też recepty na pozbawiony konfliktów związek. Dlaczego? Ponieważ konfliktów nie da się uniknąć! To niemożliwe, aby dwoje ludzi postrzegało każdą sprawę w jednakowy sposób. Zamiast skupiać się na unikaniu sporów, nauczcie się, jak je wykorzystać do umocnienia łączącej Was relacji".

Odpowiedz do tematu