Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
takie tam...
Autor Wiadomość
Tifa Lockhart 

Wysłany: 2011-11-10, 18:54   

Cieszę się, że wróciłeś. :mrgreen:

Kamil 

Wysłany: 2011-11-10, 20:29   

Cześć !! równiez się ciesze z Twojego powrotu :)

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2011-11-10, 21:30   

M, witaj. :)
Naprawdę cieszę się, że wróciłeś. Jesteś cennym i cenionym forumowiczem - Twoja aktywność na forum często budziła je z chwilowego letargu. Dobrze więc, że będziesz nad nami czuwał i nie pozwolisz nam zasnąć na zimę. :)
Dziękuję za przeprosiny, i chciałabym również Cię przeprosić, jeśli poczułeś się urażony tonem, jaki zdarzało mi się przyjmować w dyskusji z Tobą. Dzisiejszym postem rzuciłeś w przepaść pomiędzy nami nie kamyczek, ale prawdziwą lawinę, i za to należy Ci się szacunek.
Witaj z powrotem. :)

Jestem tylko małym modkiem z wielkim Tasakiem.

Ravena 
Wiedźma Dyplomowana

Wysłany: 2011-11-10, 22:12   

Słuszne słowa. Słuszna decyzja.
Witamy z powrotem.
I mam nadzieję nigdy więcej takich sytuacji.

Lektury Kawoholiczki

Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2011-11-10, 22:43   

M napisał/a:
wyciągam rękę licząc na chrześcijańskie przebaczenie i przyjęcie mnie ponownie w poczet forumowiczów.

Wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć, Martinusie. 8-)
Caroline*

M 

Wysłany: 2011-11-13, 10:57   

Dziękuję wszystkim za miłe i pełne otuchy słowa. Żywię nadzieję, że wszystkie negatywne słowa, jakie w emocjach padły na forum zostaną zapomniane, a dyskusje będą prowadzone już tylko i wyłącznie w merytoryczny, bardzo rzeczowy sposób. Ze swojej strony daję rękojmię pozytywnego zachowania, treściwych wypowiedzi i poważnego utrzymywania emocji w ryzach. Córko, nie przepraszaj - całą winę biorę na siebie, gdyż nawet jeśli można ci coś zarzucić, to była to tylko kwintesencja moich wcześniejszych działań na polu emocjonalnych wypowiedzi i personalnych, bezkompromisowych ataków.
Raz jeszcze więc dziękuję za danie mi szansy na powrót do macierzy i liczę na to, że nigdy nie będziecie żałować tej zbiorowej decyzji.

P.S. NN, z tobą się inaczej rozliczę ;-) W swoim czasie :mrgreen:

elfrun 
Wojowniczka

Wysłany: 2011-11-25, 12:36   

CUDOWNIE ZE ZNOWU JESTES Z NAMI!

( I prosze Cie chlopie ustatkuj sie wreszcie i przestan tak wpadac i wypadac z forum bo ja juz nie nadazam orientowac sie w sytuacji. Porobilo sie zawile jak w brazylijskiej telenoweli. To zbyt wielkie wyzwanie dla mojego wieku i nerwow ;-) )

M 

Wysłany: 2011-11-25, 13:45   

elfrun napisał/a:
CUDOWNIE ZE ZNOWU JESTES Z NAMI!
Dziękuję ci bardzo za te pełne nieokiełznanej radości słowa. Zresztą dziękuję wszystkim za miłe ponowne przywitanie, które bardzo wiele dla mnie znaczy i bez wątpienia sprawia, że czuję bezmierną radość z racji mojego powrotu w forumowe pielesze ;-) Utwierdza mnie to też w przeświadczeniu, iż decyzja o honorowym przyznaniu się do błędu, który niewątpliwie należy zapisać jedynie na moje konto oraz o powrocie do formowych dyskusji - jest jedną z najlepszych, jakie podjąłem w ostatnim czasie. Oby tak dalej ;-)

elfrun napisał/a:
I prosze Cie chlopie ustatkuj sie wreszcie i przestan tak wpadac i wypadac z forum bo ja juz nie nadazam orientowac sie w sytuacji. Porobilo sie zawile jak w brazylijskiej telenoweli. To zbyt wielkie wyzwanie dla mojego wieku i nerwow ;-)
Z całą pewnością w twojej wypowiedzi jest bardzo wiele prawdziwych słów, z którymi niespecjalnie można dyskutować, gdyż nieomylności twoim słowom w żadnej mierze zarzucić nie mogę. Niewątpliwym faktem jest, że od kiedy pojawiłem się na forum, w moim życiu wydarzyło się sporo różnego rodzaju przeżyć i zaskakujących przygód. Niektóre z nich dość odważnie oddziaływało na moje osobiste przeżycia i czas, jaki mogłem poświęcić na dyskusje na niniejszym forum. Były też takie, które rzutowały na moje osobiste przeżycia emocjonalne i w konsekwencji tego spowodowały naganne zachowania z mojej strony względem kilkorga użytkowników, a zwłaszcza jednej z moderatorek. Naprawdę szczerze przeprosiłem za to i mam nadzieję, że topór wojenny został zakopany już po wsze czasy, a moje skandaliczne i niedopuszczalne zachowanie zostało puszczone w niepamięć, jak zeszłoroczny śnieg na Pogórzu Karpackim ;-) Podejrzewam, że nie tylko ty, ale też spora część pozostałych użytkowników odwiedzających FK pogubiło się nieco w sytuacji i nie orientuje się w moim obecnym statusie forumowicza ;-) Momentami mam wrażenie, że i ja do końca nie wiem o co biega :mg: Przyznam jednak, że pomimo faktu niezłego zapętlenia sytuacji i możliwych uwarunkowań, porównanie do brazylijskiej telenoweli uważam za nieco obraźliwe, choć uwłacza to chyba samemu forum stawiając je w świetle jakiejś podrzędnej południowoamerykańskiej prowincji, w której odbywają się iście dantejskie sceny rodem z pierwszego lepszego Harlequina ;-) Tylko pytanie kto jest Esmeraldą, kto Rosalindą, kto Cristiną, a kto wcieli się w rolę Jose Armanda? ;-)

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2011-11-25, 15:28   

M napisał/a:
kto jest Esmeraldą

Jeśli dobrze kojarzę, że Esmeralda była ślepa, to zgłaszam się na ochotnika... :mrgreen:

Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2011-11-25, 16:08   

Dobra, dobra, tak się grzecznie zaczyna, a kończy na prawdziwej forumowej telenoweli, jak na KGB, kto chce może sobie poczytać, ale uprzedzam - przy niektórych scenach można zejść z krzesła w sposób nagły i niespodziewany. ;)

http://ebooki.linuxpl.com/viewtopic.php?t=6295

Swoją drogą jeszcze w hacjendzie rodu da Silva nie było Ravenki. :-> To trzeba nadrobić as soon as possible. :-P Może jeszcze dziś. 8-)
Caroline*

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2011-11-25, 20:19   

Poczytałam. Mareczek wymiata, pełny szacun!

A otwierająca kwestia Isaury z 2008-07-23, 21:23 nie ma sobie równych w literaturze latynoamerykańskiej. W ogóle w żadnej. Tak uważam. :lol:

Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2011-11-25, 22:08   

No wiesz co, to ja miałem wymiatać a nie Mareczek! :zlo ;-)

Córka Lavransa napisał/a:
A otwierająca kwestia Isaury z 2008-07-23, 21:23 nie ma sobie równych w literaturze latynoamerykańskiej. W ogóle w żadnej. Tak uważam.
Tak, sceny z Isaurą wychodzą mi najlepiej. :mrgreen:

@edit - dziś moja Wena już śpi, ale na dniach wiedźma przybędzie do hacjendy, jak nic. :-P
Caroline*

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2011-11-25, 22:18   

Nieznany napisał/a:
No wiesz co, to ja miałem wymiatać a nie Mareczek! :zlo ;-)

Nieznany napisał/a:
@edit - dziś moja Wena już śpi, ale na dniach wiedźma przybędzie do hacjendy, jak nic. :-P

He, skoro weszłam Ci na ambicję, a do tego Wiedźma została tak szumnie zapowiedziana, to będę w napięciu oczekiwać kolejnego odcinka! :mrgreen:

Ravena 
Wiedźma Dyplomowana

Wysłany: 2011-11-26, 09:03   

Nieznany napisał/a:
@edit - dziś moja Wena już śpi, ale na dniach wiedźma przybędzie do hacjendy, jak nic.

Do tej Sodomy i Gomory, tego siedliska zła, biedną, niewinną Wiedźmę chcesz wrzucić? :shock: wystarczy już, że latam, wieszczę i blednę z braku kawy w dramatach Geriego ;-)

Lektury Kawoholiczki

Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2011-11-26, 11:04   

Nie wystarczy, musisz się jeszcze pojawić w prozie Nieznanego - bo na miejsce w poezji ma abonament Eva. :lol: Dziś mam trochę zawrotu głowy, więc zapewne dopiero jutro wylądujesz w Sodomie da Silva. ;-)
Caroline*

Odpowiedz do tematu