Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
takie tam...
Autor Wiadomość
Tifa Lockhart 

Wysłany: 2011-10-20, 13:39   

Kurdę, blade ostatnio mam mało czasu na forum, więc nawet nie wiem o jaką dyskusję chodzi?
Mam nadzieję, że jednak spotkamy się jeszcze. :)

sushi 
Prawie polonistka :D

Wysłany: 2011-10-20, 15:38   

Tifa Lockhart napisał/a:
Kurdę, blade ostatnio mam mało czasu na forum, więc nawet nie wiem o jaką dyskusję chodzi?

Ja zaglądam tu prawie codziennie, a i tak nie rozumiem co się stało :shock:

Radament 
Mniejsze Zło

Wysłany: 2011-10-20, 15:50   

sushi napisał/a:
Ja zaglądam tu prawie codziennie, a i tak nie rozumiem co się stało

Ja zrzucam to na karb mojego dopiero niedawnego przybycia.

Ale, co by nie mówić, trochę przykro.

Raziel 
Jukka Sarasti

Wysłany: 2011-10-20, 16:17   

Nie do końca się w wielu rzeczach z Martinusem zgadzałem, ale szkoda, że odszedł, bardzo lubiłem jego opisy.
www.lowking.pl

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2011-10-20, 17:12   

Ponieważ sprawa dotyczy mnie, wyjaśnię krótko - M przekroczył wszelkie granice kultury wypowiedzi na forum, dlatego też jego posty zostały usunięte przez Administratora. Usunięto także odpowiedź Raveny na te posty, wyrażającą poparcie dla mojego stanowiska.
Wydawało mi się, że to zakończy sprawę, ale jak widać, pewne osoby nie potrafią się zatrzymać.

Jestem tylko małym modkiem z wielkim Tasakiem.

Kamil 

Wysłany: 2011-10-20, 22:20   

Córka Lavransa napisał/a:
M przekroczył wszelkie granice kultury wypowiedzi na forum

Śledziłem tę wymianę postów i w pełni zgadzam się z powyższym zdaniem Córki.

Ale jednak szkoda, że M postanowił odejść, zwykle śledziłem jego posty z dużym zainteresowaniem.

Żabka 

Wysłany: 2011-10-31, 10:51   

No ładnie... Nie było mnie tylko dwa tygodnie w kraju, a tu takie zmiany... I co my teraz zrobimy bez człowieka, który zawsze staje w obronie uciśnionych i po przeciwnej stronie wszystkich innych? No, ale cóż... Szkoda Martinus, że nie zostałeś... Obyś do nas wrócił za jakiś czas...
Nie wiem dokładnie o co poszło, ale też nie chcę wnikać co się stało... Po prostu szkoda, że Martinus odszedł :-/

Mój blog: http://filmyksiazki.blogspot.com/

Ravena 
Wiedźma Dyplomowana

Wysłany: 2011-10-31, 11:21   

Żabko, Martinus nie został zablokowany, ma możliwość pisania i powrotu w każdej chwili.
Żabka napisał/a:
który zawsze staje w obronie uciśnionych i po przeciwnej stronie wszystkich innych?

Mieliśmy na forum Robin Hooda! :lol:

Lektury Kawoholiczki

Żabka 

Wysłany: 2011-10-31, 14:11   

Wiem, że nie został zablokowany tylko sam podjął taką decyzję, ale mimo wszystko szkoda

Panna Jeż 

Wysłany: 2011-10-31, 16:07   

Żabka napisał/a:
Nie było mnie tylko dwa tygodnie w kraju, a tu takie zmiany

Nie wyjeżdżaj już na tak długo ;)
A właśnie jak tam było w Bułgarii?

Żabka 

Wysłany: 2011-11-02, 15:17   

Eva del Dolores napisał/a:
A właśnie jak tam było w Bułgarii?

Odlotowo... Już dawno tak się nie wyluzowałam i nie odprężyłam... Takie tam szlajanie się po miastach (ha ha ha miasteczka na nasze warunki) i nabijanie się z Bułgarów. Na przykład jedna kelnerka nie wiedziała co to jest drink... Dla mnie to był szok. Szczególnie, że byliśmy w miejscowości, gdzie turystów mają więcej niż mieszkańców i to nie w sezonie, ale przez cały rok... Ale w końcu udało mi się wytłumaczyć dziewczynie, o co chodzi :mrgreen:

M 

Wysłany: 2011-11-10, 15:03   

Od mojego odejścia z forum i rezygnacji z uczestnictwa w dyskusjach minęło już nieco czasu. Przez ten okres otrzymałem kilka wiadomości, z których jasno wynikało, że kurz opadł, sytuacja się uspokoiła i niewątpliwie nadszedł czas, aby na spokojnie rozważyć możliwość powrotu w domowe pielesze Księgogrodu. Muszę szczerze przyznać, że wspomniane wiadomości są bardzo przyjemnym akcentem. Stanowią żywy dowód na to, że jednak moja oczywista aktywność na polu dyskusyjnym została w pozytywny sposób zapamiętana, a wkład w rozwój forum doceniony. Na swój sposób żałuję rozstania i atmosfery, w jakiej ono nastąpiło. Bez wątpienia sporym nietaktem z mojej strony był fakt, iż nie potrafiłem zapanować nad emocjami, co w mało elegancki sposób odbiło się w kulawym intelektualnie słowotoku który niektórzy z was mieli wątpliwą przyjemność przeczytać. Nie jestem nieomylny i popełniam błędy, czasem wręcz w lawinowej ilości, o czym mieliście się okazję niejednokrotnie przekonać. W takich sytuacjach przyznaję się do popełnionych błędów, wszak jestem tylko człowiekiem, na dodatek impulsywnym - z jednoczesnym ognistym temperamentem i nieokiełznanej naturze emocjonalnej. Bywam też często złośliwy, ale jakąś namiastkę honoru można u mnie znaleźć. Dlatego też z tego miejsca przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni i zniesmaczeni moimi wypowiedziami, które - czego nie da się ukryć - bujały z lekka w oparach totalnego absurdu. Przede wszystkim jednak chciałbym przeprosić Córkę Lavransa, która z całą pewnością nie zasłużyła na tak brutalne słowa. Zdaję sobie sprawę, że wielokrotnie prowokowałem na forum sytuacje, które doprowadzały do spięć i konfliktów między nami. Kiedyś mieliśmy dobry kontakt, później jakoś się popsuło, a eskalacja tylko pogłębiła przepaść. Wina leży w niebagatelnym stopniu po mojej stronie, więc... wyciągam rękę licząc na chrześcijańskie przebaczenie i przyjęcie mnie ponownie w poczet forumowiczów.

Raziel 
Jukka Sarasti

Wysłany: 2011-11-10, 15:56   

Wielki szacunek za takie postawienie sprawy, mam nadzieję, że już się obędzie bez większych spięć :)
www.lowking.pl

Radament 
Mniejsze Zło

Wysłany: 2011-11-10, 17:26   

Ojoj, mimo że nie mam związku ze sprawą, kibicuję pogodzeniu ^^

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2011-11-10, 18:04   

Martinusie, miałem nadzieję, że jeszcze do nas zawitasz. Tobie brakowało forum a nam brakowało Ciebie, wszak napisałeś ponad 1000 postów tutaj, a to bardzo znaczący wkład w forum, wiele spędzonych godzin, wiele wspólnych rozmów.

M napisał/a:
licząc na przyjęcie mnie ponownie w poczet forumowiczów.

Jakie ponownie? Przecież nigdy nie przestałeś forumowiczem być. :) Łap klawiaturę i po prostu zaglądaj częściej, codziennie jak jeszcze do niedawna. Tyle jest jeszcze ciekawych książek/tematów, o których warto porozmawiać. :)

Odpowiedz do tematu