Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja BANA
Autor Wiadomość
Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2011-08-11, 11:49   

Córka Lavransa napisał/a:
O, proszę. Jak to dobrze, jak czasem ktoś mądry i doświadczony zatrzyma cios tasaka jednym uniesieniem brwi.
Lata doświadczeń z różnymi typami użyszkodników no i oczywiście mądra głowa, która mnie nauczyła, że łatwo ciachać, ale trudniej odzyskać dobrego, choć raczej małomównego usera. :)

Procella napisał/a:
No cóż, osobiście mam za sobą doświadczenie z masowym usuwaniem użytkowników z pomocą narzędzia dostępnego w Panelu Admina forum phpBB by Przemo, takiego, jak to i Forum KGB, którym adminuję i nie zauważyłem żadnych problemów, choć oczywiście lepiej zrobić wcześniej backup bazy. Dla osób, które nie miały styczności z PA: jest tam kilka opcji kasowania masowego: osób, które nie napisały postu od określonego okresu czasu (np. od roku), userów nieaktywnych (nie zalogowanych) od określonego czasu, osób nieaktywowanych (takich, które nie dokonały aktywacji konta) od określonego okresu, mało aktywnych (takich, którzy nie odwiedzali forum od jakiegoś czasu), małopiszących (nie napisali więcej niż 1 post np. na 14 dni) oraz małoaktywnych bez postów (nie logowali się i nie napisali postu od danego okresu czasu), z listy osób do skasowania wyłącza się te, które niedawno (powiedzmy w ostatnich dwóch miesiącach) się zarejestrowały.
Caroline*

Ravena 
Wiedźma Dyplomowana

Wysłany: 2011-08-11, 19:26   

Jeszcze czekamy na powrót Ucznia i jego opinię w tej sprawie. Jeśli i pozostali Forumowicze mają coś do powiedzenia śmiało, tutaj nie bijemy :)

Jeszcze jedno. Wydawnictwo Akapit Press poprosiło o zgodę na publikację swojej oferty. Wysłałam zgodę, jako że zaoferowali nam, że zamieszczą nasze logo na swojej stronie. Będą zapewne działali na tej samej zasadzie co pozostałe wydawnictwa, które u nas zamieszczają informacje, więc drogie Moderatorki! Akapit Press ma od nas zielone światło ^^

Lektury Kawoholiczki

Kamil 

Wysłany: 2011-08-11, 21:17   

Córka Lavransa napisał/a:
Mój tasak czuwa. Ostatnio trochę był opadł (wszelkie zastrzeżenia w tym temacie proszę zgłaszać kenazowi, on wie, co - nie chwaląc go - sprawił), ale nadal jest ostry.
Czując ogólną aprobatę, zamierzam od dziś palić, gwałcić i rabować. To znaczy, banować. Ale za to z pełnym okrucieństwem.

Uwielbiam te Twoje posty pełne agresji i chęci mordu! :mrgreen:

Procella 

Wysłany: 2011-08-12, 09:27   

Ravena napisał/a:
Jeszcze jedno. Wydawnictwo Akapit Press poprosiło o zgodę na publikację swojej oferty. Wysłałam zgodę, jako że zaoferowali nam, że zamieszczą nasze logo na swojej stronie. Będą zapewne działali na tej samej zasadzie co pozostałe wydawnictwa, które u nas zamieszczają informacje

Takie coś jest IMHO w porządku. Wydawnictwo wyraźnie podpisane jako wydawnictwo, jasno postawiona sprawa, że to oferta, wpisy umieszczone w odpowiednim miejscu forum - OK. Denerwuje mnie tylko reklama, która udaje, że reklamą nie jest. Kwestia elementarnej uczciwości.

Żabka 

Wysłany: 2011-08-12, 13:06   

Ja jestem za tym, żeby usunąć użytkowników, którzy nic nie napisali i nie było ich od dłuższego czasu...
Nie mówię tu o użytkownikach, którzy pisali i zniknęli na jakiś czas (tak jak ja przed ślubem na pół roku), ale o takich co nigdy nic nie napisali... I nwaet się nie przedstawili :-|

Mój blog: http://filmyksiazki.blogspot.com/

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2011-08-14, 21:38   

kenaz napisał/a:
Uwielbiam te Twoje posty pełne agresji i chęci mordu! :mrgreen:

Pewnie dlatego, że cichcem przemycam w nich uwielbienie dla Ciebie. :) Twoje zasługi dla moich nie-bytności na tym forum są wręcz nieocenione. :)

Akapit Press przepuszczę, wszystkie krypto-reklamo-paskudztwa poczują mój gniew! Metodą zbójcerzy - NA PLAS-TER-KI!!! :-P

Jestem tylko małym modkiem z wielkim Tasakiem.

Odpowiedz do tematu