Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich czytelników, krytyków oraz pisarzy
Autor Wiadomość
mikaz/paweujana 
FaktyFikcyjne

Wysłany: 2018-02-05, 11:54   Witam wszystkich czytelników, krytyków oraz pisarzy

Jeszcze raz witam wszystkich, tak na początek.
Chciałbym, aby ktoś z Was przeczytał wstępny rozdział opowiadania pt.'' Po kilka razy''. Za chwilę udostępnie go w odpowienim dziale. Dobrze wiem, że tekst należy dać do korekty i takie tam różne sprawy, jednak super by było, gdyby któryś z Was, drodzy krytycy ocenił opis od autora jak i wstępny rozdział pt. ''Trudne kroki''.

Najpierw powinienem jednak, zjeść obiad.
Proszę uzbroić się w cierpliwość, za chwilę ciąg dalszy...

jacek 

Wysłany: 2018-02-05, 12:02   

Cześć :)

mikaz/paweujana 
FaktyFikcyjne

Wysłany: 2018-02-05, 12:17   

.... a więc

Obiad zmielony, czyli pogryziony już w żołądku. Był dobry, wręcz smakowity - wstałem niedawno bardzo głodny.

Nie mam pojęcia jaki to będzie gatunek. Pierwszy pomysł jaki wpadł mi do głowy, to jakis thiller erotyczny. Ale w trakcie pisania ukazał się watek science-fiction, który również mnie interesuje ...

Ale koniec blablaniny, czas na konkrety...
Wstawiam pierwszy, zaznaczam wstępny, gdyż trzeba uzupełnić pewne opisy do zdarzeń, rozdział, żeby można sobie to lepiej wyobrazić. Nie mam dużego doświadczenia, jeśli chodzi o pisanie. Mój zasób słownictwa nie jest też wystarczający, żeby to dokładnie to opisać, więc bądźcie wyrozumiali.

Dziękuję za przeczytanie, drogi czytelniku tego posta na tym forum. Teraz troszkę od autora...

Witam wszystkie czytelniczki. Nie będę się przedstawiac, gdyż niektóre z Was mogą mnie znac z widzenia, osobiście lub też po prostu z przyjamnych doznan cielesnych. Nie było jednak Was Kobiety aż tak dużo, więc wiekszośc zna mnie tylko prawdopodobnie z plotek i różnych opowieści, o których ja sam nigdy nie słyszałem, a szkoda, ponieważ mógłbym nanieśc, na niektóre wydarzenia jakieś poprawki - te z sytuacji ze zwykłego, codziennego życia, jak i tych erotycznych. Częśc z Was, drogie Panie uważa mnie za zwykłego chama i prostaka, który myśli tylko o jednym, ale czy Wy, tak na moją bezsensowną obronę, nie posiadacie równie podobnych zboczonych myśli i fantazji?

Dla tych Pań, które jednak chciałyby mnie poznac się przedstawię. Mam na imię Michał, tak po prostu. Mam już jakieś doświadczenie życiowe, z powodu nieudanych związków, jednak nie będę się załamywał z tego powodu, bo kiedyś trafię na Tą jedyną - byc może już poznałem, ale czy Ona mnie wybierze? Tego nie wiem, ponieważ nigdy nie chciałem rozbijac związków, choc gdy ja byłem z partnerką jakiś skurwysyn musiał mi ją odebrac. Ale walczyc na pięści nie ma sensu. To kobieta powinna sama wybrac odpowiedniego faceta dla siebie, który zapewni jej odpowiednią przyszłośc.

Moim problemem, który nie może jej tego zapewnic jest brak oszczędności, na co prawdopodobnie, a raczej na pewno, większośc z płci pięknej, zwraca uwagę. Facet powinien miec gruby portfel, sportową furę, najlepiej też jakiś motocykl i byc zajebisty w łóżku, tak aby od niego nie odejśc. Najgorzej, gdy ma to wszystko, ale posiada własne zdanie. Wtedy go trudno okiełznac. A zapomniałem dodac, gdy wspomniałem o grubym portfelu, powinien miec też dorodne przyrodzenie.

Niestety muszę Was rozczarowac. Jak już to kiedyś ktoś powiedział i napisał. Nie ma ideału w stu procentach. Tak! niestety ... I nawet gdybym był bogaty i posiadał to wszystko. Czy ta jedyna patrzyła by na moje uczucia do niej, czy na te rzeczy które posiadam? Zastanów się piękna i młoda dziewczyno, która wciąż szukasz. Czego tak na prawdę chcesz od faceta? Wydaje mi się tak na prawdę, że pożądnego orgazmu, który sprawi, że zrobisz dla niego wszystko. Jeśli Ty to zrobisz, on dla Ciebie zrobi to samo. Nie ma tak, że stara się tylko jedna strona. Korzyści mają byc wspólne. Nie może byc tak, że przyjemności czerpie tylko jedna połówka.

Wredni ludzie, Ci samotni, których dopadają różne niepowodzenia miłosne powiedzą, ale urodziłem/-am się w całości. hah. Nic bardziej mylnego. Bliżniaki rodząc się, podobno czują więż ze sobą do końca życia od jego poczęcia.
Ja osobiście, czuję się samotny, z powodu braku bliskości, z którąś z Was, drogie czytelniczki.
Ale to już Ty pownnaś wybrac, gdy już zwrócę na Ciebie uwagę, czy będziesz chciała ze mną zostac do ostatniego oddechu.

Miałem kilka dziewczyn, kilka takich bez zobowiązań. Były też związki, które wydawały się byc tymi ostatnimi. Obecnie po kilku latach, gdy narzeczona mnie opóściła, z powodu różnych poglądów. A kłótnie zaczęły się, gdy tylko się jej oświadczyłem. Ale to prawdopodobnie nie była wielka miłośc. Łączył nas tak na prawdę tylko stan umysłowego upojenia gęstym dymem. Nie będę jednak tutaj tego wspominał, nie będę również opowiadał o wcześniejszych partnerkach, bo trzeba patrzec w przyszłośc ...

a teraz o tych moich fantazjach po troszku ... :)

Miłego czytania i ewentualnych orgazmów, które dostaniecie bawiąc się swoją myszką, czytając moje wypociny lub też po prostu, gdy spotkacie mnie na ulicy.

A teraz przejdź do odpowiedniego działu. Sam muszę go najpierw odnaleźć. Heh... w końcu jestem tu nowy.

Pozdrawiam 8-)

mikaz/paweujana 
FaktyFikcyjne

Wysłany: 2018-02-05, 12:18   

jacek napisał/a:
Cześć :)

Hej:)

Odpowiedz do tematu