Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysl na profil FB o tanich ksiazkach - pomozecie ?
Autor Wiadomość
mojorisinmojo

Wysłany: 2015-07-15, 22:01   Pomysl na profil FB o tanich ksiazkach - pomozecie ?

Witam, ostatnimi czasy rozmawiałem z żona na temat cen książek, pewnie ameryki nie odkryłem ale doszliśmy do wniosku że są one po prostu za duże, przynajmniej dla nas i w tym momencie życia w jakim się znaleźliśmy. Od słowa do słowa doszliśmy do wniosku że może warto żeby ludzie informowali się o promocjach ale takich prawdziwych promocjach na książki - nie o obniżkach z 50zł na 45zł, bo to żadna łaska tyle za książkę zapłacić. Oczywiście padło na Facebook bo to chyba najprostszy sposób wysłania jakiegokolwiek info do wielu ludzi na raz. Profil założyłem a teraz proszę was o pomoc. Lubię kupować książki do 20zł, a może powinienem powiedzieć na taką w tym momencie mnie stać raz na miesiąc czy dwa, dlatego też kombinuje, szukam promocji, zbieram śmieszne pkt na stacjach benzynowych jak zdarzy mi się zatankować itd itp ostatnio nawet przez przypadek odkryłem że na mojej poczcie sprzedają nowe książki za 15zł, i to jest cena. Niejednokrotnie nie mam aż tyle czasu żeby śledzić promocji na bieżąco dlatego może byście pomogli mi w prowadzeniu profilu na FB, podejrzewam z korzyścią dla wszystkich. Jeżeli ktoś wie że gdzieś można dostać tanie nowe książki niech daje znać. Cały czas piszę o nowych nie z pogardy dla starych używanych egzemplarzy ale chodzi mi o sytuacje gdzie na rynku pojawiają książki które gdzieś tam kosztują 45zl a jest szansa dostać je np za 30, różnica ogromna, szkoda nie skorzystać. Jeżeli kogokolwiek to zainteresuje zapraszam na priv, ew na profil na FB "Tanie Książki - gdzie kupić"

Pazzak 
I Love Looking Good

Wysłany: 2015-07-17, 17:53   

Polubione :)

"Widzę piękne miasto z białego marmuru"

Tarja 

Wysłany: 2017-05-08, 18:31   

Polubione w imieniu własnym i mojej własnoręcznie wyklikanej stronki! :)

castagna 

Wysłany: 2017-05-12, 17:07   

w Dedalusie są tanie książki, a promocje często są na nieprzeczytane.pl, bonito.pl, znak.com.pl, swiatksiazki.pl - tak dla podpowiedzi :) no i oczywiście Biedronka

a stonkę już polubiłam :D

Odpowiedz do tematu