Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komiks
Autor Wiadomość
Molencius 
Książkowy Amciuch

Wysłany: 2016-08-04, 14:16   

Gorm1- wiem, że scenki z C&H są od zawsze, ale nie zawsze były albumy do dłuższego czytania.
Niestety i te się skończą niedługo - teraz wyszedł 10 tom i chyba wyjdą jeszcze 2-3, ale to tylko moja wiedza z wikipedii - obym się mylił. :)

Julietta 

Wysłany: 2016-09-19, 14:43   

Molencius napisał/a:
Gorm1- wiem, że scenki z C&H są od zawsze, ale nie zawsze były albumy do dłuższego czytania.
Niestety i te się skończą niedługo - teraz wyszedł 10 tom i chyba wyjdą jeszcze 2-3, ale to tylko moja wiedza z wikipedii - obym się mylił. :)
O ja, a ja mam tlyko dwa i to bratu pozyczyłam i nie oddał. Ale jak się skonczą to może Kajko i kokosz? :) Ja zamówiłam Obłęd Hegemona.

Molencius 
Książkowy Amciuch

Wysłany: 2016-09-19, 15:14   

Julietta - Przeczytam na pewno, ale zamówię najwcześniej za tydzień, bo mój budżet na kulturę został ostatnio zrujnowany. :)
W necie można przeczytać cztery strony z poszczególnych historii z tego komiksu, w tym jedną która mnie zdziwiła, ale rozumiem, ze to jest ukłon w stronę młodszych czytelników. W sumie słuszny zabieg, bo większość fanów tego komiksu już może mieć swoje dzieci.

ps. Nie wiem, jak ci zależy na "Calvinie i Hobbesie" ale czasami widzę promocje na zbiory tomów. Akurat ten komiks ma to do siebie, że można go czytać zupełnie bez zachowania kolejności.

justi

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2016-09-27, 21:16   

Z klasyki polskiego komiksu warto jeszcze przeczytać Tytusa Romka i Atomka. Wyszła właśnie kolekcja 25 ksiąg :)

Odpowiedz do tematu