Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Niewierni, Vincent V. Severski
Autor Wiadomość
Atłasowa 

Wysłany: 2012-11-16, 12:56   Niewierni, Vincent V. Severski

Cytat:
Niewierni to tętniący napięciem wielowątkowy thriller, w którym powracają bohaterowie Nielegalnych.

Autor, były oficer wywiadu, stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami.
Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Nowe zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od Jemenu po Irlandię.
Nieuchwytny Safir as-Salam, polski terrorysta w szeregach Al-Kaidy jest gotowy do decydującego starcia. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb zaprząta genialny haker antyglobalista...

Nie lubię za bardzo kryminałów, ale już kryminał z elementami autentycznych wydarzeń i to napisany przez prawdziwego tajniaka mnie kusi. Czy ktoś może czytał "Nielegalnych" i może mi powiedzieć, czy książkę przyjemnie się czyta?

Alice4

Wysłany: 2012-11-19, 14:47   

Dzięki za zasygnalizowanie, że wątek istnieje. Chętnie zapoznam się z opiniami innych o tej książce przed rozpoczęciem czytania. A ja już swój egzemplarz zamówiłam ;)

Julietta 

Wysłany: 2012-11-19, 15:44   

To jest kontynuacja Nielegalnych tak? Nie czytałam, acz dziwne, ze zapomniałam nabyć dla M.!
Idealne czytadło dla Mojego, na faktach częściowo czy w całosci? nawet ktoś mówil,że lepsze niż James Bond (ktoś potwierdzi?), więc i sama z ciekawością zajrzę.
Hm, może kupię Nielegalnych ot tak, a Niewiernych na gwiazdkę jak się spodoba?...

annaK 

Wysłany: 2012-11-23, 13:13   

A o czym to w ogóle jest?

Alice4

Wysłany: 2012-11-26, 16:48   

Zaczęłam czytać już. Świetne rozwiązanie z tymi "Niewiernymi" bo tyle stron starczy mi na jesień i zimę;) Ekonomicznie jak nigdy :D

A jest o terroryzmie - polskim członku Al-Kaidy. Mega wkręca.

Molencius 
Książkowy Amciuch

Wysłany: 2012-11-27, 00:44   

Severski chyba rządzi w polskich kryminałach od czasów "Nielegalnych" :) .
Pisze grubo ale czyta się świetnie (w moim przypadku pochłaniałem to odpowiedniejsze słowo)
Atłasowa- zwróć uwagę na samego autora. Severski sam był agentem ale też był jednym z najlepszych w swoim fachu. Dla mnie największą przyjemnością jest odgadywanie co jest prawdą a co jest wymyślone przez niego. Sam mówi, że sporo jest autentycznych zapisów z akcji, i ze bohaterowie są w większej części jakimś odwzorowaniem ludzi z którymi pracował. Raczej nie dojdziesz do tego co było prawdą ale za to jest frajda, ze jest czego szukać.:)

BiałyKruk 
odkrywam horyzonty

Wysłany: 2012-12-04, 09:11   

Widzę, że nie tylko mnie zainteresowała proza polskiego szpiega. Od kilku dni zaprzyjaźniam się z Niewiernymi i jest to bardzo miłe oraz odkrywcze.
Ktoś napisał, że podobno lepsze od Bonda? - Na pewno jeśli bierze się pod uwagę autentyczność. ;)

Julietta 

Wysłany: 2012-12-06, 15:40   

haha!
Może mnie za reklamę nie wyrzucą jak powiem, że czarna owca dziś za pół ceny sprzedaje!! Zamawiam obie pozycje :P

Atłasowa 

Wysłany: 2012-12-07, 13:18   

Ok skoro mówiliście, że spoko kupiłam obie części tacie na prezent. Jak zużyje sama sobie przeczytam. :mrgreen:

Julietta 

Wysłany: 2012-12-07, 14:39   

Załapałaś się na pół ceny? :lol:

Atłasowa 

Wysłany: 2012-12-07, 15:39   

Nie, ale na dzień darmowej dostawy już tak. :)

Odpowiedz do tematu