Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjaśnienie
Autor Wiadomość
Riannon 
:P

Wysłany: 2008-12-23, 19:33   

Utopiste napisał/a:
liczymy, że jak już się zalogowałeś to będziesz się chętnie udzielał i czekamy na nowe posty :) Martwym duszom mówimy: NIE.

o kurcze. Odebrałam to stenowcze "nie" bardzo do siebie :P

Utopiste

Wysłany: 2008-12-23, 20:01   

Ależ Riann ty nie jesteś martwą duszą ;)

andy 

Wysłany: 2008-12-23, 22:12   

Taa, kotek obaczy czy warto tu pisać a jak nie to wladający konto mogą wywalić

Rachel
Pierwsza całuśnica.

Wysłany: 2008-12-23, 23:25   

Riannon napisał/a:
Odebrałam to stenowcze "nie" bardzo do siebie :P

Riann... można traktować ulgowo :)

[ale wiesz co za duzo to nie zdrowo więc lepiej napisz jakiegoś książkowego posta i nie nadużywaj naszej cierpliwości]

— Joe Black

Utopiste

Wysłany: 2008-12-23, 23:47   

Oj kotku oczywiście, że tu warto pisać, jak może ci cokolwiek innego przyjść do głowy :)

Riannon 

Wysłany: 2008-12-27, 16:30   

Rachel napisał/a:
ale wiesz co za duzo to nie zdrowo więc lepiej napisz jakiegoś książkowego posta i nie nadużywaj naszej cierpliwości

ale ja nic nie czytam ostatnio:P tylko lektury od czasu do czasu i podreczniki do biologii i chemii i tyle. A tego recenzji pisac nie bede, wiec jak sie cierpliwosc skonczy, to mozecie mnie wywalic, albo co, tylko ze nie wiem, po co :P

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2008-12-27, 16:57   

Riannon napisał/a:
ale ja nic nie czytam ostatnio:P tylko lektury od czasu do czasu i podreczniki do biologii i chemii i tyle.

Oj Riann, niedobrze. Wyścig szczurów do reszty Cię pochłonął. Nic tylko matura, biologia, matura, biologia. A to przecież dobrze na psychikę robi czasem przeczytać coś innego. :)

Riannon 

Wysłany: 2008-12-27, 19:19   

oj, ale bo to jest, tak, ze jak juz wpadnie mi w rece cos ciekawego, to ja wiem, ze ja zaczne wtedy tylko czytac i nie bede robic nic innego. A na to sobie nie moge pozwolic i juz:( ale za to od maja/czerwca mam najdluzsze wakacje w zyciu:P

Utopiste

Wysłany: 2008-12-27, 19:31   

wiesz Riannon bardzo dobrze Cię rozumiem, w końcu rok temu sama przez to wszystko przechodziłam :)
Ostatnio zmieniony przez Utopiste 2008-12-28, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  

Rachel
Pierwsza całuśnica.

Wysłany: 2008-12-28, 11:32   

Ja to będę miała za rok więc w tym bardzo dużo czytam, spotykam się z przyjaciółmi i takie tam. :mrgreen: :mrgreen:

no dobra koniec OT'a
:off:

— Joe Black

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2008-12-28, 11:39   

Rachel napisał/a:
oj, ale bo to jest, tak, ze jak juz wpadnie mi w rece cos ciekawego, to ja wiem, ze ja zaczne wtedy tylko czytac i nie bede robic nic innego. A na to sobie nie moge pozwolic i juz:( ale za to od maja/czerwca mam najdluzsze wakacje w zyciu:P

A dlaczego nie możesz sobie na to pozwolić Riann? Czasem warto na chwile odłożyć podręczniki i coś poczytać, dobrze to robi na samopoczucie. :)

Ja być może jestem szczęśliwcem, bo wcale nie pamiętam, bym przed maturą jakoś specjalnie więcej przy podręcznikach siedział. Co prawda zdawałem matematykę, ale mimo wszystko. :)
No, ale Ci z biolchemów zawsze byli inni. Moja siostra ma podobnie, i również namawiam ją by poczytała coś od czasu do czasu, na odstresowanie. :)

Riannon 

Wysłany: 2008-12-28, 19:48   

Uczeń Czarnoksiężnika napisał/a:
Rachel napisał/a:
ale to ja napisalam :P
A dlaczego nie możesz sobie na to pozwolić Riann? Czasem warto na chwile odłożyć podręczniki i coś poczytać, dobrze to robi na samopoczucie. :)
nie znacz moich rodzicow. Zaraz by mi truc zaczeli.

No, ale Ci z biolchemów zawsze byli inni. Moja siostra ma podobnie, i również namawiam ją by poczytała coś od czasu do czasu, na odstresowanie. :)
hehehe:P ostatnio smialysmy sie z dziewczynami z chlopakow z mat fizu z 1 klasy: siedzieli wszyscy na ławeczce, równiutko, pod ścianą. Kazdy otwarta książka i się uczą. Czego? Historii!!!!!! w moim biol chemie nigdy sie taka sytuacja nie zdarzyla:P

burli 

Wysłany: 2008-12-28, 22:46   

serio ? ja byłam w biol-chemie i wciąż żeśmy się uczyli historii. całe szczęście pani profesor od biologii nas rozumiała bo pani od chemii jakoś nie mogła (?) na polski zawsze wszyscy chętnie przychodzuliśmy bo zawsze można było na jakiś ciekawy temat pogadać ale pani profesor od historii nie przyjmowała w ogóle do wiadomości, że nie jesteśmy klasą humanistyczną i nie mamy głowy do tak wielkiej ilości informacji co?dlaczego?w jakim celu? itp. I całe szczęście! bo choć miałam ledwo 3 to moja wiedza w porównaniu do niektórych moich znajomych jest naprawdę powalająca.

Ravena 
Wiedźma Dyplomowana

Wysłany: 2008-12-29, 15:16   

Koniec offtopa! Każdemu kto jeszcze coś dopisze w tym temacie, ścinam! :evil:

Lektury Kawoholiczki

Odpowiedz do tematu