Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przenoszenie recenzji między forami
Autor Wiadomość
Nieznany 
Carrot Monster

Wysłany: 2010-01-27, 17:14   Przenoszenie recenzji między forami

Jak niektórzy wiedzą a inni się teraz dowiedzą, pyton (KGB) stworzył program do przenoszenia recenzji między forumami. Obecnie w sieci wymiany recenzji są trzy fora: Forum Zgromadzenia Otchłani, Forum Książki i KGB. Oznacza to, że wszystkie nowe recenzje opublikowane na tych forach będą co jakiś czas przenoszone na inne fora, dzięki czemu jeśli ktoś bywa na paru na raz, to nie musi kopiować i wstawiać recenzji w paru miejscach, wystarczy w jednym. Operatorką programu pytona jest Tifa Lockhart, to Ona będzie się zajmowała przenoszeniem recenzji. Do niedawna trwały jeszcze różnorakie testy i poprawki, myślę, że od teraz projekt wymiany recenzji będzie już aktywny. :)

Jeśliby ktoś sobie nie życzył, żeby rozpowszechniać jego/jej recenzje na inne fora, to niech da znać w tym wątku (lub zamilknie na wieki :zlo ), wtedy Tifa będzie pomijała recenzje tych osób.
Caroline*

andy 

Wysłany: 2011-05-26, 13:41   

Ponoć byl jakiś problem z przenoszeniem. Nie mam na myśli Tych, którzy sobie tego nie ŻYCZĄ.
Program co prawda nie dziala idealnie, ale przetestowałem ostatnio na SWOICH reckach KGB -> FK (literka B) Jak widać działa.
Dla tych co mają wbrew można wywalić. Mnie nie przeszkadza i dawno przez takie cuś chciałem w pewnym sensie zintegrować podobne fora.
Ci co chcą być "endywedualne" i robić se ręcznie MAJĄ takie prawo. Przymusu NIE MA NIE BYŁO I Nie BĘDZIE

Odpowiedz do tematu