Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobrowolna zbiórka funduszy na opłacenie serwera.
Autor Wiadomość
Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2009-12-23, 09:51   Dobrowolna zbiórka funduszy na opłacenie serwera.

Starsi forumowicze pamiętają, że dawno temu nasze forum było częścią pewnej księgarni. Miało się bardzo dobrze dopóki w pewnym momencie nie wystąpiły kłopoty techniczne i forum zniknęło z przestrzeni internetowej. Był to dla wszystkich forumowiczów bardzo smutny dzień. Zostaliśmy odcięci od swojego forum i w części też od siebie, bo często forum to był nasz jedyny kontakt.

Część forumowiczów zdołała się jednak porozumieć i wspólnym wysiłkiem postawiliśmy tymczasowe forum na darmowym serwerze, które jednak też nie działało najstabilniej. Problemy z czatem, krótkie zaniki forum z sieci spowodowały, że zdecydowaliśmy się przenieść nasze wyjątkowe miejsce w sieci na serwery płatne.

W zeszłym roku urządziliśmy zbiórkę na serwer, której wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy więcej niż było potrzeba i z nadwyżki urządziliśmy konkurs na najlepszą recenzję. I jeszcze około 50 zł zostało.

Niestety rok minął bardzo szybko i znów potrzebne są pieniądze, żeby przedłużyć byt naszego forum.
Administrator i moderatorki będą się oczywiście starali, żeby forum nie znikło i mogło się rozwijać, ale bardzo przyda nam się każda pomoc, każda złotówka.

Jeśli ktoś z Was, drodzy forumowicze, wyrazi chęć, żeby dołożyć swoją cegiełkę do istnienia naszego książkowego forum bardzo proszę o Prywatną Wiadomość skierowaną do mnie. W odpowiedzi podam Wam numer konta, na które można będzie swoją cegiełkę dorzucić.

Oczywiście już teraz jesteśmy głęboko wdzięczni za każdą pomoc.

Ze świątecznym pozdrowieniem,
Uczeń Czarnoksiężnika.

alibaba 

Wysłany: 2009-12-27, 00:28   

Uczniu Czarnoksiężnika chciałabym trochę pomóc ale proszę mi powiedzieć, czy taka zbiórka pieniędzy będzie jeszcze aktualna w drugiej połowie stycznia bo 15-tego będę miała "świeżą" emeryturę. Teraz jestem praktycznie z resztką pieniędzy- no cóż, święta. Nie mam zielonego pojęcia jakie kwoty wchodzą w rachubę i czy nie będę musiała się wstydzić, jeśli przyśle niewiele, tzn. tyle na ile mnie bedzie stać.

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2009-12-27, 08:57   

alibaba napisał/a:
Uczniu Czarnoksiężnika chciałabym trochę pomóc ale proszę mi powiedzieć, czy taka zbiórka pieniędzy będzie jeszcze aktualna w drugiej połowie stycznia bo 15-tego będę miała "świeżą" emeryturę. Teraz jestem praktycznie z resztką pieniędzy- no cóż, święta. Nie mam zielonego pojęcia jakie kwoty wchodzą w rachubę i czy nie będę musiała się wstydzić, jeśli przyśle niewiele, tzn. tyle na ile mnie bedzie stać.

Zbiórka jest całkowicie dobrowolna alibabo. Jeśli zechcesz wspomóc forum nawet symboliczną złotówką będę w imieniu swoim i forumowiczów bardzo wdzięczny. Serwer muszę opłacić gdzieś tak do połowy stycznia, o ile dobrze pamiętam, ale zbiórka nie ma wyznaczonego ostatecznego terminu. Opłacę tak czy inaczej w terminie, a jeśli będzie brakowało założę najwyżej z własnych środków, by później ewentualnie sobie odebrać z funduszy zbiórkowych jeśli uda nam się uzbierać całą sumę. Tak więc, termin nie jest problemem.

alibaba 

Wysłany: 2009-12-27, 13:04   

Dziękuję Czarnoksiężniku. Zrobię co będę mogła a gdy już będę miała pieniądze wtedy poprosze Cię o numer konta.

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2010-01-12, 19:23   

Zbliża się termin płatności za usługi hostingowe czyli za serwer, na którym stoi nasze Forum Książki. Żeby nie czekać na ostatnią chwilę opłaciłem dziś ów rachunek, więc wydaje się, że byt forum na następny rok będzie zapewniony.

Jednocześnie powiem, że nie udało się jak do tej pory nazbierać całej składki i sporą część musiałem dołożyć z własnej czarnoksięskiej sakiewki. Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do zbiórki.
Jeśli ktoś czuję potrzebę dołożenia się do forumowej zbiórki będę bardzo wdzięczny. Tak jak do tej pory, proszę o zgłoszenie takiej chęci prywatną wiadomością, w odpowiedzi prześlę numer konta.

Jak tylko uzyskam potwierdzenie przedłużenia hostingu od razu Was poinformuję.

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2010-01-13, 20:37   

Otrzymałem potwierdzenie z Kei.pl, że otrzymali wpłatę i serwer mamy opłacony do 18 stycznia 2011 roku.

alibaba 

Wysłany: 2010-01-17, 13:31   

Bardzo mi przykro, ale nie mogę pomóc. Myślałam, ze uda mi sie coś zdobyć ale miałam do zapłacenia kilka zaległych rachunków / z grudnia/ i przyszły monity. Liczyłam na to, że syn, który jest mi winien trochę grosza, odda mi choć niewielką częśc, jednak jego firma / budowlana/ zimą przeżywa kryzys no i jest jak jest. Głupio mi, że zobowiązałam się do włączenia w koszty forum, ale naprawdę nie mogę.

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2010-01-17, 13:37   

alibaba napisał/a:
Bardzo mi przykro, ale nie mogę pomóc. Myślałam, ze uda mi sie coś zdobyć ale miałam do zapłacenia kilka zaległych rachunków / z grudnia/ i przyszły monity. Liczyłam na to, że syn, który jest mi winien trochę grosza, odda mi choć niewielką częśc, jednak jego firma / budowlana/ zimą przeżywa kryzys no i jest jak jest. Głupio mi, że zobowiązałam się do włączenia w koszty forum, ale naprawdę nie mogę.

Nic się nie stało alibabo. Składka jest przecież dobrowolna. A jak piszesz - zdarzenia losowe, nie na wszystko mamy wpływ.

elfrun 
Wojowniczka

Wysłany: 2010-01-17, 19:29   

Uczniu nie wiem jak to sie stalo ale weszlam w ten watek dopiero dzisiaj. Oczywiscie bardzo chetnie sie doloze do skladki. Mam nadzieje ze mozemy zrobic to w ten sposob jak w tamtym roku. Wiecej napisze na priva.

Bruixa 

Wysłany: 2010-01-19, 00:08   Re: Dobrowolna zbiórka funduszy na opłacenie serwera.

Zgapiłam się, sorry.
Oczywiście, dorzucę się, choć niewiele, bo cienko przędę, a mam jeszcze inne zobowiązania.

Uczeń Czarnoksiężnika napisał/a:
W zeszłym roku urządziliśmy zbiórkę na serwer, której wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy więcej niż było potrzeba i z nadwyżki urządziliśmy konkurs na najlepszą recenzję. I jeszcze około 50 zł zostało.

Uczeń Czarnoksiężnika napisał/a:
nie udało się jak do tej pory nazbierać całej składki i sporą część musiałem dołożyć z własnej czarnoksięskiej sakiewki.

Wygląda na to, że wcześniejszy zapał minął, bo forumków przybyło, a pieniędzy na odwrót.
Chyba lepiej byłoby zachować nadwyżkę na kolejny rok. :->

M 

Wysłany: 2010-11-29, 14:49   

Uczniu, ja bardzo chętnie pomogę. Jak się będzie zbliżać termin płatności, to daj znać na PM. Nie wiem o jakiej kwocie mówimy w kwestii zapłaty za serwer, ale myślę że kilka(naście) złotych jestem skłonny rzucić do wspólnej puli. Jeżeli nie za jednym razem, to chociaż w kilku ratach, ale pomóc chcę :)

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2010-11-29, 16:52   

Słuchajcie, termin jak to z terminami bywa, zbliżał się będzie nieuchronnie. Jeśli dobrze pamiętam, są to okolice stycznia.
Jeszcze przypomnę, ale jeśli ktoś będzie chciał się dorzucić to będę bardzo wdzięczny. Odciąży to nieco mój budżet. :)

W każdym razie, przypomnę niedługo, co i jak i do kiedy.

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2010-11-29, 21:15   

Na mnie można liczyć, ale oczywiście trzeba mi przypomnieć... :lol:

Jestem tylko małym modkiem z wielkim Tasakiem.

Ravena 
Wiedźma Dyplomowana

Wysłany: 2011-01-05, 15:42   

Uczniu możesz mi podrzucić na pw numer konta? Bo to chyba już się kończyć będzie termin na serwer, co?

Lektury Kawoholiczki

M 

Wysłany: 2011-01-05, 15:44   

Ravena napisał/a:
Uczniu możesz mi podrzucić na pw numer konta? Bo to chyba już się kończyć będzie termin na serwer, co?
Właśnie, mi też wyślij. Napisz też (ale to już tu w temacie) o jaką kwotę dokładnie chodzi. Muszę wycyrkulować na jaką kwotę mnie w ogóle stać ;-)

Odpowiedz do tematu