Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie najtaniej ?
Autor Wiadomość
burli 

Wysłany: 2008-11-23, 14:13   Gdzie najtaniej ?

jak Wam się wydaje? ja jestem tutaj żółtodziobem dlatego pytam ? są zapewne księgarnie nieco tańsze ale być może okładki nie są takie 'och i ach'.

Tina 

Wysłany: 2008-11-23, 14:23   

W KKKK - Klubie Książki Księgarni Krajowej (kkkk.pl) są czasami wręcz śmieszne przeceny - znaną książkę można dostać za kilka, kilkanaście złotych, ale trzeba sobie trochę 'popolować' ;-)

Utopiste

Wysłany: 2008-11-23, 16:03   

ja w większości przypadków kupuję na Allegro, niekiedy można trafić na naprawdę świetne okazje, szczególnie jeżeli czytacie w języku obcym. Ja prawie wszystkie anglojęzyczne książki kupiłam właśnie tam i to po cenach dużo niższych niż wydania polskie. Trzeba jednak się trochę naszukać i mieć cierpliwość :)

onatam 

Wysłany: 2009-07-04, 15:06   

Polecam księgarnie tania książka . Może nie ma z byt dużego wyboru ale za to przeceny dość spore.

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2009-07-04, 16:31   

Ja ze swojej strony mogę polecić białostocką księgarnię Selkar.pl. Zdecydowaną większość książek u nich kupuję, bo zawsze są tańsze niż gdzie indziej. A, że do Białegostoku mam niedaleko to odpadają koszty przesyłki. Dla przykładu - ostatnio kupiłem Triumf Endymiona za 44 zł, podczas gdy cena nabita na okładce to 59,90. :)

akselb3

Wysłany: 2009-07-13, 15:37   Najtaniej

Witam, ja kupuje zawsze na www.emicron.pl jest tam najtaniej, ksiązki wysyłane chyba od razu po zakupie bo przyszła do mnie mega szybko, no i ceny bardzo konkurencyjne, napewno lepsze niż na empiku lub reszcie podobnych stron.
Dlatego i wam polecam www.emicron.pl

zakopianka

Wysłany: 2009-08-12, 20:03   

ja zwykle zamawiam dla siebie książki w antykwariatach, jak jeszcze mam możliwość odbioru osobistego to wychodzą to naprawdę grosze. teraz jednak miałam okazję szukać podręczników szkolnych dla bratanicy, i uczciwie mogę powiedzieć, że selkar.pl ma rzeczywiście konkurencyjne ceny. przy okazji sama nabyłam u nich kilka nowych pozycji, antykwariaty jednak trochę ograniczają pole manewru ;)

Radziar 

Wysłany: 2009-08-14, 12:49   

http://selkar.com.pl :mrgreen: - kiedyś księgarnia spisywała się całkiem nieźle...
Ostatnio zmieniony przez Radziar 2012-12-23, 12:20, w całości zmieniany 2 razy  

Papierek 

Wysłany: 2009-08-18, 10:25   

Można zawsze szuka w Centrum Taniej Książki. Są one chyba w każdym mieście. O wiele taniej jet także w Internecie. Jest teraz coraz więcej księgarni i wydawnictw internetowych i coraz więcej ciekawych książek w formie elektronicznej czy dźwiękowej. Jeśli lubicie taką formę, to warto poszperać w Internecie:)

marekzdarek 
heh

Wysłany: 2009-09-23, 10:10   Najtaniej

Za radą Ucznia Czarnoksiężnika (kiedy awans?) kupiłem parę książek w selkar.pl. Nie mam szczęścia mieszkać na Podlasiu, dlatego książki są do mnie wysyłane, dzieje się to jednak bardzo szybko i sprawnie, także podpisuję się pod nimi ;-) Ktoś jeszcze ma wrażenia z tym, bądź innym sklepem z szeroką ofertą? Pozdrawiam ;-)

TheMarcinKey

Wysłany: 2010-03-25, 10:39   

Ja się również podpisuję pod księgarnią selkar!
W stopce macie link.
Znalazłem ich na allegro, jednak później przeszedłem na stronę, żeby nie robić kilkunastu takich samych komentarzy!
Mają naprawdę tanie książki!

Uczeń Czarnoksiężnika 

Wysłany: 2010-03-25, 20:16   

marekzdarek napisał/a:
Ktoś jeszcze ma wrażenia z tym, bądź innym sklepem z szeroką ofertą?

Ano mam, bo seklar znany mi jest od wielu lat. Nie mieszkam centralnie w Białymstoku, ale dojeżdżam do pracy pociągiem codziennie, tym samym codziennie jestem w okolicach białostockiego dworca PKP, gdzie księgarnia selkar się mieści. :) Nie będę się wypowiadał, co do terminowości wysyłki, bo zawsze obieram książki osobiście. Zwykle nie ma z tym żadnych problemów.

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2010-03-26, 21:16   

Ja zamówiłam w selkar książki w prezencie na Boże Narodzenie, bo ceny mieli porównywalne do allegro, a jeśli miałam do wyboru szukanie poszczególnych tytułów u różnych sprzedawców a zakup w jednej księgarni, to zdecydowanie wolałam to drugie - zwłaszcza w przedświątecznej gorączce.
Książki przyszły ekspresowo, niestety dwie z nich były zwyczajnie brudne, więc musiałam poświęcić trochę czasu na to, żeby wygumować z nich szary osad na stronach. Kilka kartek było tez pogniecionych. Udało się pod naciskiem doprowadzić je do takiego wyglądu, żeby można było wręczyć prezent, ale byłam z tego powodu bardzo niezadowolona.

Jestem tylko małym modkiem z wielkim Tasakiem.

TheMarcinKey

Wysłany: 2010-04-01, 23:32   

Ałć, to nie dobrze, że miałaś takie przygody.
Ja jeszcze kupuję przez allegro u Tadzimir.pl (również ceny niskie) oraz w księgarniach sportowych.

Córka Lavransa 
Ma na imię Dżeny...

Wysłany: 2010-04-29, 21:28   

No i proszę, selkar mnie jednak ewidentnie nie lubi... Nie mam coś do nich szczęścia.
Zamówienie złożyłam w poniedziałek i od razu wpłaciłam pieniądze. Potwierdzenie wpływu na konto dostałam zaraz następnego dnia. Ponieważ wybrałam przesyłkę kurierską, byłam przekonana, że książki dotrą przed długim weekendem (zamówienie było dla mojej mamy, chciała jedną książkę zabrać na wyjazd). Dziś po południu (dwa i pół dnia po otrzymaniu potwierdzenia wpływu na ich konto!) dowiedziałam się, że jednej książki nie ma.
Przeprosili uprzejmie, owszem, ale co z tego, skoro:
1) przesyłka od nich nie przyszła, bo nie wysłali nic, skoro nie mieli jednej pozycji; ergo, moja mama pojedzie na wypoczynek z niczym
2) muszę szukać książki gdzie indziej i płacić drugi raz za dostawę albo biegać po księgarniach.
Podsumowując - przy dwóch zamówieniach, i dwóch problemach - wolę dopłacić kilka złotych i zamówić w Merlinie, który mnie jeszcze nigdy nie zawiódł, a jestem ich klientką od 9 lat.

Jestem tylko małym modkiem z wielkim Tasakiem.

Odpowiedz do tematu