Forum Książki Strona Główna Forum Książki
Witamy w Księgogrodzie!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
DC Maniak
Autor Wiadomość
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-06-10, 06:02   

I od razu drugi dzisiejszego poranka tekst o "Mrocznych rycerzach" - ten jest autorstwa Damiana "Damexa" Maksymowicza:Cytat:
Większość zawartości - bo aż siedem rozdziałów - opowiada o Mrocznych Rycerzach z mrocznego multiwersum. Ci tzw. Koszmarni Batmani manifestują najgorsze lęki "naszego" Bruce’a Wayne’a przekute w mroczną rzeczywistość. One-shoty z ich udziałem są oparte na schemacie:

1) Przedstawienie postaci na jednej z ujemnych Ziemi mrocznego multiwersum oraz połączenie z mocami innego z członków Ligi.
2) Ziemia umiera i w ostatniej chwili zjawia się najgroźniejszy z Mrocznych Rycerzy (Batman, który się śmieje) z propozycją nie do odrzucenia.
3) W teraźniejszości, już na głównej Ziemi Mroczny Batman przemodelowuje miasto związane z herosem, którego moce posiada na swoją modłę.


Cytat:
Jak na antologię MROCZNI RYCERZE wypadają całkiem nieźle. Z racji posiadania w swej zawartości trzeciej części eventu trzeba ten wolumin mieć. I o ile przy vol 1 do drugiej połowy tomu nigdy nie wrócę, o tyle tutaj nie mam większych żalów. Nawet te gorsze rozdziały nie były wyjątkowo złe, a oprawa graficzna zawsze stała na bardzo dobrym poziomie.


"Batman: Metal" #2: "Mroczni rycerze"
A w moim radio "Pink Floyd" - "Another Brick In The Wall".
:mrgreen:
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-06-12, 08:52   

Krzysztof Tymczyński jako pierwszy przyjrzał się tytułowi "WKKDCC"#73: "Green Lantern: Poszukiwany Hal Jordan":Cytat:
Zdecydowanie mocniej przemówiła do mnie pierwsza połowa tomu, skupiona na wątkach znanych już z ZEMSTY GREEN LANTERNÓW. Jednocześnie uważam, że gdybym nie znał wspomnianego tytułu, bo na przykład przegapiłem go gdy był w Empikach, czułbym się jednak mocno pogubiony. Rysuje tutaj Ivan Reis i konsekwentnie udowadnia, że całkowicie zasłużył na karierę i pozycję, jaką sobie z czasem wyrobił na rynku w USA. Z kolei część skupiona na Gwiezdnym Szafirze przekonała mnie znacznie mocniej dzięki nietypowym jak na komiks superbohaterski rysunkom Daniela Acuny. Fabularnie też jest całkiem nieźle, lecz w mojej ocenie nie aż tak, jak wcześniejsza opowieść. Być może to też dlatego, że gdy na bliższy plan wysuwane są miłosne zawirowania superbohaterów, jakoś automatycznie się nieco wzdrygam (aczkolwiek od tej niepisanej zasady są wyjątki).
"WKKDCC"#73: "Green Lantern: Poszukiwany Hal Jordan"
Prezentacja albumu
Napisana pradawnymi czasy przez Jacka Fokta recenzja wydania oryginalnego
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-06-18, 14:28   

Dawid Scheibe jest pierwszym, który analizuje tytuł "Superman i Legion Superbohaterów" stanowiący 74 tom "WKKDCC":Cytat:
Tolerancja, odrzucenie oraz zemsta to główne tematy, jakie porusza w tej trzymającej w napięciu historii Geoff Johns.

Cytat:
Jest tutaj sporo akcji, kilka sentymentalnych nawiązań do oryginalnego Legionu oraz poruszone zostają ważne, uniwersalne kwestie. A wszystko w pokazane z dużym rozmachem, w stylu jakże charakterystycznym dla będącego w swoim żywiole Johnsa.

Cytat:
Świetnie narysowana, sprawdzająca się idealnie jako zamknięta całość, nawiązująca do oryginalnej wersji grupy nastoletnich bohaterów z przyszłości opowieść.


"WKKDCC" #74: "Superman i Legion Superbohaterów"
Prezentacja albumu
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-06-27, 12:12   

Krzysztof Pielaszek i Jego uwagi po lekturze pierwszego tomu "Hellblazera":Cytat:
Azzarello pracował nad serią Hellblazer na przełomie wieków od 2000 do 2002 roku. Wszystkiego jego historie składają się na jedną historię, a jej koniec (który otrzymamy nie długi) wywołał kilka kontrowersji.

Cytat:
Pierwszy tom HELLBLAZERA Briana Azzarello to przykład solidnej dość satysfakcjonującej lektury, która nie wybija się poza szereg. Zaczyna się od trzęsienia ziemi, aby póżniej bawić nas i zaskakiwać, choć bez fajerwerków. To przykład wykorzystania postaci Johna Constantina w historiach mocno inspirowanych amerykańską pulpą.


"Hellblazer" #1
Natomiast tu to co było poprzednio.
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-06-30, 14:39   

Dawid Scheibe tak nam opowiada o albumie "WKKDCC" #75: "Nastoletni Tytani: Przyszłość jest teraz":Cytat:
Za ilustracje odpowiada mniej znany Mike McKone, który nie jest jakimś zbyt popularnym i strasznie "płodnym" artystą.

Cytat:
Brytyjczyk nie dysponuje jakimś rewelacyjnym, rzucającym na kolana i zapamiętywalnym stylem. Nie można mu jednak odmówić tego, iż jego prace są na tyle dokładne i szczegółowe, że dzięki temu przyjemnie śledzi się rozgrywające się w tym tomie wydarzenia.

Cytat:
Część zaproponowanych rozwiązań jest naiwna, nielogiczna, ale jednocześnie patrząc z perspektywy czasu także bardzo zabawna, przez co cała akcja związana ze schwytaniem Rozszczepionego Człowieka na pewno dostarczy części osób trochę rozrywki.

Cytat:
Dobre momenty przeplatają się z tymi słabszymi, a wyższa ocena to zasługa historii z początku omawianego tomu.


"WKKDCC" #75: "Nastoletni Tytani: Przyszłość jest teraz"
Prezentacja tytułu
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-07-09, 00:11   

Tomasz Kabza jako drugi zmierzył się z tytułem "Batman Detective Comics" #5: "Życie w samotności":"Życie w samotności:"

Cytat:
Najciekawiej w tej opowieści wypadają interakcje starszego Tima z pozostałymi członkami Bat-rodziny, choć większość z nich ma miejsce w trakcie walk. Gdy tylko bowiem uświadamia sobie, że może być w stanie zmienić przyszłość stawia przed sobą jasny cel – zabić Batwoman, przed czym oczywiście współcześni bohaterowie starają się go powstrzymać. Szkoda jednak, że powody takiego działania wyjaśnione są jedynie bardzo ogólnikowo i wygląda na to, że ostatecznie służyło to jedynie przygotowaniu gruntu pod wydarzenia z następnego tomu.


"Utopia":

Cytat:
A skoro już jesteśmy przy "Utopii", przy której pisaniu Jamesa Tyniona IV wsparł Christopher Sabela, to ta opowieść jest o wiele spokojniejsza od wypełnionego akcją "Życia w Samotności” i w znakomitej większości składa się z dialogów. Niestety z biegiem czasu zaczynają one nieco nużyć powtarzalnością – w scenach ze Stephanie i Lonniem są to wywody tego drugiego, że do naprawy świata można podchodzić inaczej niż członkowie Bat-rodziny, a w przypadku Clayface’a jego nagabywania dr October o zwrot urządzenia pozwalającego mu utrzymywać ludzką formę.


"Batman Detective Comics" #5: "Życie w samotności"
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-07-12, 10:50   

O pierwszym tomie "Doom Patrol" pisze Krzysztof Tymczyński:Cytat:
DOOM PATROL Granta Morrison zaczyna się od szybkiego sprzątania po poprzedniku, by potem sprawnie przejść do własnych pomysłów. Run Kuppenberga kończył się totalnym rozwaleniem składu ekipy. Morrison całkowicie pożegnał się z Celsius, Valentiną Vostok i Scottem Fischerem, zaś Lodestone schodzi na znacznie dalszy plan.

Cytat:
Stojąc w wyraźnym rozkroku między nietypową, ale jednak superbohaterszczyzną, a byciem komiksem wyraźnie skierowanym do dojrzałego czytelnika i prezentującego mu takie właśnie treści, wydaje mi się iż typowy zjadacz trykociarskich przygód spod znaku peleryn i majtek naciągniętych na gacie raczej nie ma tu czego szukać.


"Doom Patrol" #1

Od razu omówienie "Chestera":

Cytat:
W wywiadzie udzielonym w ramach filmu dokumentalnego Grant Morrison: Talking With Gods Szkot przyznał, że duża część pomysłów na intrygi, przyszła do niego zupełnym przypadkiem. Sposób pisania jaki obrał, był bowiem formalnym eksperymentem, w którym Morrison stukał w przypadkowe klawisze, a autokorekta w jego komputerze doszukiwała się sensu w chaotycznym ciągu znaków. To właśnie esencja Doom Patrolu, który nie kwestionuje dlaczego akurat dzieje się to co się dzieje? Szambo się wylało, fekalia wpadły w wiatrak a chaos wiedzie prym, więc oczywiście ogarnąć to wszystko muszą najwięksi dziwacy. Ale co to ma wspólnego ze sztuką, skoro jest ciągiem przypadkowych skojarzeń i znaków?

Cytat:
Aż prosi się by powiedzieć, że wręcz wszystko. Pomimo ogólnego uwielbienia do wyidealizowanych greckich rzeźb, renesansowych proporcji, czy pełnych rozmachu batalistycznych scen, sztuka nie kończy się wyłącznie na sztuce rzemieślniczej.


"Doom Patrol" #1

I - dla dodania smaku - prezentacja albumu.

:mrgreen:
_________________
"Kraina komiksu"
Ostatnio zmieniony przez jacek 2019-08-02, 09:09, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-07-14, 17:57   

"WKKDCC" #76: "Batman: Dynastia Mrocznego Rycerza" - opowiada Dawid Scheibe:Cytat:
DYNASTIA MROCZNEGO RYCERZA zaczyna się w miarę ciekawie i intrygująco, ale wszelkie emocje bardzo szybko i bezpowrotnie gasną. Scenarzysta miał fajny pomysł na stworzenie oryginalnego pod wieloma względami komiksu, ale wyłożył się już na etapie jego realizacji. Nie udało się skleić wszystkich trzech fragmentów w jedną, logiczną całość, zostawiając czytelnika z pewnymi niedomówieniami, nie wyjaśniając wyczerpująco tematu motywacji Vandala Savage'a. Finał rozczarowuje i powoduje, że w głowie pojawiają się pytania typu: dlaczego on to zrobił? po co mu to było? Dosyć dobry początek, przeciętny środek i słaby koniec - tak w skrócie opisałbym ten komiks, do którego zakupu w żadnym wypadku nie będę Was zachęcał.


"WKKDCC" #76: "Batman: Dynastia Mrocznego Rycerza"
Prezentacja albumu
_________________
"Kraina komiksu"
Ostatnio zmieniony przez jacek 2020-01-15, 12:07, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-07-17, 04:50   

Czwarty tom cyklu "Ex Machina" recenzuje Krzysztof Tymczyński:Cytat:
Wielokrotnie pewnie słyszeliście o tym, że Brian K. Vaughan jest równie często chwalony za swoje pomysły na dane komiksy, co krytykowany za to, jak niemożliwie rozciąga je do przesadzonych rozmiarów, a potem jeszcze nie potrafi należycie je zakończyć.

Cytat:
Główny bohater jak zwykle stawia czoła nietypowym wyzwaniom jako polityk, ale czasem też musi sobie przypomnieć o tym, że niegdyś był superbohaterem. Tyle tylko, że najważniejsze wątki poruszają się do przodu w tak żółwim tempie, że uwierzcie mi - pominięcie tego tomu sprawi, że w zasadzie nic Wam nie umknie. No chyba, że koniecznie chcecie poczytać niesamowicie nudne rozmowy w Watykanie, albo też ”starcie” Hundreda z osobą noszącą strój równie kuriozalny co jej motywacje.


:mrgreen:

"Ex Machina" #4

I od razu dwa poprzednie artykuły:

- pisał "ThePirateArr":

Cytat:
Brian wciska w komiks trochę niesamowitego postmodernizmu pokazując wydarzenia z 11 września ze swojego własnego doświadczenia. Opisanie takiego zdarzenia obiektywnie w całej jego okazałości jest bardzo trudne, zwłaszcza kiedy widzi się to tylko w telewizji, gdyż każdy z nas inaczej to przeżywa. Vaughan zdaje się to akceptować.

Cytat:
W komiksie jest też oczywiście miejsce na trochę komedii.

Cytat:
Jeszcze lepszym zagraniem jest to, że pod koniec komiksu autorzy narysowali samych siebie.


"Ex Machina" #4

- pisał Tomasz Drozdowski:

Cytat:
Retrospekcje to stały element "Ex Machiny" i czwarty tom nie odstaje od pozostałych. Jak wspominałem, Vaughan stawia na wiarygodność swej historii i nie tworzy kolejnego pomnikowego superczłeka. Potężna Machina ma wiele wpadek, graniczących nieraz z utratą przez niego zdrowia i uszkodzeniem mieszkańców Nowego Jorku. Paradoksalnie to 11 września wynosi go z pozycji dziwaka z plecakiem odrzutowym do statusu herosa i obrońcy miasta. Ta tragiczna data jest fundamentem całego cyklu.


"Ex Machina" #4

Wiadomości o tomie trzecim, wiadomości o tomie drugim, wiadomości o tomie pierwszym
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-07-29, 05:11   

"Łasuch" #3. "mc" jest następnym, który tą część omówił:Cytat:
Dzieł z tak ważnym przesłaniem nigdy za mało, bo jak widać, pozostało jeszcze bardzo wiele do zrobienia, w kierunku uświadomienia społeczeństwa.

Cytat:
W dalszym ciągu rozwijana jest relacja pomiędzy dwójką głównych bohaterów: Gusem i Jepperdem. A jest co rozwijać. Przez poprzednie numery przeszli oni wiele ciężkich chwil, które wystawiały więź pomiędzy nimi na próbę. Ewolucja bohaterów wypada bardzo wiarygodnie. Poprzednie wydarzenia uautentyczniają ich zachowanie.

Cytat:
Otrzymaliśmy niebanalną opowieść dostarczającą emocji oraz ważnego społecznie przesłania. Jeff Lemire żegna się z czytelnikami w dobrym stylu, nie rozczarowuje. Może spokojnie spojrzeć na swoje dzieło i pomyśleć: dobrze zrobiona robota.


"Łasuch" #3
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-08-02, 07:29   

"WKKDCC" #77: "Flash: Błyskawica w butelce" w opinii Dawida Scheibe":Cytat:
O wielkości i atrakcyjności superbohatera w dużej mierze decydują stawiani na jego drodze złoczyńcy. Wytypowany do tej roli przeciwnik w tej historii jest żałośnie słaby, przewidywalny i najzwyczajniej nudny. Akcja z jego udziałem przebiega według znanego schematu, a finał jest od samego początku do przewidzenia. Denerwuje również mało oryginalny pomysł na wykorzystanie wybuchu oraz chemikaliów, aby obdarzyć kogoś supermocami. Który to już raz? O pozostałych dwóch czarnych charakterach nie da się czegoś konkretnego powiedzieć, gdyż tak naprawdę wątek z ich udziałem został tutaj jedynie rozpoczęty, a kontynuacji już w Polsce nie uświadczymy.

Cytat:
To nie jest żaden z tych komiksów z udziałem Flasha, które powinniście przeczytać i posiadać na swoich półkach, odstający mocno od pozostałych tomów ze Szkarłatnym Speedsterem, jakie ukazały się w naszym kraju. Przeciętne dialogi, przewidywalna fabuła, nie powalające rysunki i mało interesujące postacie z eksponowanym na siłę w roli Flasha Bartem sprawiają, iż nie warto po ten album sięgać. No, chyba że dla zachowania ciągłości panoramy na grzbietach ;)


"WKKDCC" #77: "Flash: Błyskawica w butelce"
A tutaj przygotowana przez "Mateusza" prezentacja albumu.
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-08-15, 05:11   

"WKKDCC" #78: "Międzynarodowa Liga Sprawiedliwości" część 2 - omawia Krzysztof Pielaszek:Cytat:
Po dłuższej przerwie wracamy do przygód najzabawniejszej, a przy tym jednej z najbardziej ludzkich wersji Ligi Sprawiedliwości. Pierwszego tomu ich przygód opublikowany w ramach WKKDC nachwalić się nie mogłem. A jak wypada tom drugi? Niestety już trochę słabiej. Choć nie jest to wina twórców serii.

Cytat:
Graficznie album ten jest idealną kontynuacją poprzedniego. Jeżeli pokochaliście tą starającą się stawiać na realistyczną mimikę twarzy, ale przy tym dość barwną stronę graficzną tego tytułu, to i ten przypadnie wam do gustu.

Cytat:
Ostatecznie mamy do czynienia z tomem trochę słabszym niż WKKDC #71. Aż szkoda, że nie zapowiada się na razie na to, aby ktoś wydał u nas całość MIĘDZYNARODOWEJ LIGII SPRAWIEDLIWOŚCI, gdyż dalej jest lepiej, zabawniej oraz bardziej absurdalnie.


:-D

"WKKDCC" #78: "Międzynarodowa Liga Sprawiedliwości" część 2
Prezentacja tytułu
Vide także tutaj
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-08-21, 15:04   

"Piach w trybach" - czyli tom szósty "Ligii Sprawiedliwości" po raz trzeci na forum. Pisze Maurycy Janota:Cytat:
Zamysł, żeby wprowadzić do serii pewnego rodzaju komentarz społeczny, był niewątpliwie czymś odświeżającym. Nawiązanie do faktycznych problemów XXI wieku, takich jak ataki terrorystyczne, różnice klas oraz konflikty zbrojne w Afryce uczyniło z LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI znacznie bardziej interesującą lekturę. Łatwiej wciągnąć się w fabułę, w której widać przebłyski prawdziwego świata, a bohaterowie mierzą się z ludzkim dramatem, o którym równie dobrze można by usłyszeć w serwisach informacyjnych.


"Ligia Sprawiedliwości" #6: "Piach w trybach"

Na "Krainie komiksu" zawisło 26 sierpnia.
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-09-06, 03:35   

Krzysztof Tymczyński i dwa takie materiały:

1. "Transmetropolitan" #5:Cytat:
"TRANSMETROPOLITAN" to seria, którą śmiało jestem w stanie nazwać komiksem, który wyprzedził swoją epokę. Chociaż przed wszystkim stanowi pewnego rodzaju satyrę na to w jakim kierunku podąża nasz świat, to jednak warto podkreślić pewną rzecz – seria ukazywała się w USA w latach 1997-2002, to właśnie dziś, w 2019 roku, jest aktualna jak nigdy wcześniej. Warren Ellis z przerażającą wręcz precyzją przewidział to jak z czasem będziemy manipulowani przez media, w nasze mózgi wtłaczane będą fałszywe newsy oraz programy o wątpliwej jakości, pornografia rozleje się po całym świecie, bezwzględność i znieczulica osiągnie z kolei skalę globalną, zaś wszelakie ruchy społeczne pokroju płaskoziemców czy antyszczpionkowców będą tylko coraz popularniejsze.


"Transmetropolitan" #5
Pierwsze dwa artykuły

2. "WKKDCC" #80: "Hawkman: Wieczny Lot":Cytat:
Hawkman nie jest tu tylko tym sztywniakiem, który najpierw wali w mordę, a potem dopiero zadaje pytania, chociaż nie ukrywam, że cały czas nie jest to osoba wzbudzająca moją sympatię. Tyle tylko, że ta cała bucowatość i lekkie odrealnienie było właśnie tym, za co polubiłem Hawkmana w tej historii, jak i kilku kolejnych (bo swego czasu śledziłem tę serię w oryginale).

Cytat:
Słówko o rysunkach. Zdziwiłem się, bo nie pamiętałem iż swoje umiejętności zaprezentowali tutaj Rags Morales i Patrick Gleason – podobnie jak i Johns, obaj tutaj jeszcze u progu swoich wielkich karier.

Cytat:
Oczywiście na końcu dostaliśmy komiks dodatkowy. Był to oczywiście debiut Hawkmana sprzed bagatela 79 lat. Przyjemna ramotka, jak zresztą większość tych bonusowych zeszycików z WKKDC.


"WKKDCC" #80: "Hawkman: Wieczny Lot"
Prezentacja albumu
_________________
"Kraina komiksu"
Ostatnio zmieniony przez jacek 2019-09-21, 17:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
jacek Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 15475
Skąd: Puławy
Wysłany: 2019-09-10, 12:21   Dnia dzisiejszego także - dzięki Tomaszowi Kabzie - po raz pierwszy u nas "Upadek Batmanów" czyli tom szósty "Batman Detective Comics" :-D :Cytat:
Miło mi poinformować o tym, że po pewnej poprawie już w poprzednim wydaniu zbiorczym, seria wróciła do wysokiej jakości znanej z jej pierwszych tomów. Ba, uważam wręcz że ten jest najlepszą z dotychczasowych odsłon tego tytułu. W tytułowej opowieści tego zbioru to co zawsze było najlepszą częścią serii, czyli relacje między jej bohaterami są tutaj wysunięte na plan pierwszy.

Cytat:
Skupienie się na wzajemnych relacjach postaci nie znaczy, że komiks jest całkowicie pozbawiony akcji. Jest ona jednak bardzo mocno ograniczona i nieraz zamiast pokazać scenę walki, która mogłaby kiedy indziej zająć cały numer, rozgrywa się ona w całości poza kadrem.


"Batman Detective Comics" #6: "Upadek Batmanów"Ciut wcześniejszy materiał "reece":

Cytat:
Tynion doskonale rozumie bohaterów, świetnie sobie poradził z wyważeniem całości. Akcja zwalnia i przyspiesza w odpowiednich momentach i nie ma mowy, że coś zostało tutaj wymuszone, czy skończyło się za szybko, z czym szczególnie miał problem Hitch w swojej "Lidze Sprawiedliwości".

Cytat:
Między herosami jest chemia, wszystko postępuje naturalnie i to bardzo cieszy oczy. Choć historia ta nie należy do najkrótszych, to w ogóle nie odczuwa się zmęczenia materiałem. Całość czyta się od deski do deski z takim samym zainteresowaniem, a w moim przypadku, jest z tym ostatnio nieco ciężko. Wielki plus!


"Batman Detective Comics" #6: "Upadek Batmanów"
_________________
"Kraina komiksu"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Oficjalna Polska Strona Tada Williamsa

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12